Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana świateł USA na europejskie [know how]


nivid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam wymianę lamp w R51 rocznik 2006 z tych USA na te europejskie. Temat przewijał się kilka razy, ale nie było tam zbyt dużo wiedzy. W tym miejscu mam zamiar zamieścić instrukcję foto - czyli co jak i gdzie.

Zakupiłem lampy, zakupiłem kostki i przełącznik(pokrętło) do regulacji wysokości świecenia. Mam problem z podłączeniem regulacji. Czy ktokolwiek posiada schemat elektryki tej regulacji? [pomocy]

Lampy z silniczkami - zamienniki (firma TYC) - wiem, wiem...ale pal licho, będę testował.

Kostki do wpięcia zamówiłem na "szrocie" - szybko, tanio. Można kupować na allegro, lub po sklepach internetowych.

Regulacja wysokości - pokrętło i kostki także ze szrotu.

20210813_063058.jpg

20210813_063039.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja usa w ogóle nie maila xenonów,  przynajmniej w tym roczniku. też kupiłem lampy TYC , porównywałem z DEPO i odbłyśniki w mojej partii lepiej wypadły niż DEPO, za to plastik tylni jest troche gorzej odlany, ale na tym mi nie zależało aż tak.  wszystko zrobiłem na kostkach z allegro bez ingerencji w oryginalne kable (w którymś temacie opisywałem) .  silniczki do regulacji mam, ale puki co olałem temat podłączenia, sa wyregulowane manualnie na stałe. zamontowałem żarówki led, świecą dobrze, nie oślepiają i nie wypalają odbłyśników.  ogólnie po kilku latach jestem bardzo zadowolony, lampy dają radę i świecą jak w nowym samochodzie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...