Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z klapą nie chce się otworzyć?


Bartek79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam wczoraj dopadł i mnie problem z klapą u mnie nie słychać otwarcia- zamknięcia i myślę że to mikrostyk -przycisk

 

problem z tym że do zamka dochodzą 4 kabelki-piny a mikrostyk -przycisk ma 2piny patrzyłem na allegro co robić kupić 2 pinowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK są przy mikrostyku 2piny zdemontowałem zamek i blende i mam schody jak wyjąć mikrostyk cały plastik trzyma się blendy

nie idzie tego zdemontować odkręciłem 4 śruby a ustrojstwo dalej się trzyma blendy co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, przestało działać z dnia na dzień. Rozebranie tego plastiku (nad tablicą rejestracyjną) w którym jest zamocowany włącznik mocno problematyczne - cztery spinki plastikowe i chyba 2 śruby - rozbierałem wcześniej przy okazji likwidacji stukania klapy bagażnika. Policzyłem ile nowy włącznik + moja robocizna + plus ewentualne uszkodzenia plastiku i brak gwarancji że naprawię i wyszło, że się nie opłaca - dałem do mechanika - mam fajny zakład w którym ogarniają takie elektryczne rzeczy - wcześniej montowali mi kamerę i radio i jestem zadowolony. Okazało się że włącznik ok, przerwał się przewód między klapą a nadwoziem. Daj do mechanika, koszt nie za duży - ja zapłaciłem 250 i 3 godziny roboty. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kolego tylko dla mnie to 90% że to mikrostyk ponieważ nie wyczuwam guzika pod gumą i już zamówiłem ,masz rację są dwie śruby i spinki 2czarne 2białe i 2 niebieskie takie a la rurki ogółem 6 spinek

zdemontowanie dla mnie nie ma problemu ogarnę to bo już to zdejmowałem  w sobotę muszę rano wyjechać do pracy a u mnie mieście mechanicy że pożal się boże DAM RADĘ dzięki za radę😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yonex dzięki ogarnąłem wszystko wymieniłem mikrostyk i dobrze że się z tobą nie zakładałem bo kasę musiał bym ci wysłać bo kable też miałem przetarte [2 kabelki ]

musiałem sztukować tak jak mówiłeś między klapą a nadwoziem mikro też był już złom nie wyczuwałem przycisku kupiłem mikro stówka i reszta to moja robocizna

musiałem sam zrobić bo od ręki nikt mi tego nie zrobi a jadę do pracy za morze DZIĘKI ZA RADE KOLEGO :nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...