Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Immobilizer


Donstefan88.ms
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Poszukuję fachowca który jest w stanie usunąć immobilizer z Almery n16 2001 rok 1.5 benzyna 90KM. Usunąć i oczywiście wprowadzić niezbędne adaptacje w komputerze. Jeśli powielam temat to przepraszam ale potrzebuję świeżych informacji. Mam problem i jeżeli elektryk mi nie pomoże to chciałbym usunąć immobilizer. 

Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bez różnicy jestem z Podlasia ale pojadę wszędzie jeśli mój elektryk sobie nie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2021 o 13:59, Lawnowerman napisał:

Jakie miasto?

Kolego Lawnowerman jeśli znasz kogoś kompetentnego do usunięcia immobilisera to proszę daj znać. Chyba że nie jest to nic dość skomplikowanego i każdy elektryk z odpowiednim oprogramowaniem da sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że mogę powielać temat ale czy istnieje możliwość, że podczas chłodnego dnia immobilizer gubi sygnał kluczyków i auta nie można uruchomić  natomiast w ciepły dzień sygnał się wzmacnia na tyle by samochód się uruchomił?

Proszę o konkretne odpowiedzi ewentualnie o link do tematu który poruszał to zagadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas chłodnego dnia świeci się kontrolka od immo światłem ciągłym po przekręceniu zapłonu i samochód trup. Ale kiedy jest ciepło i słońce nagrzeje auto to kontrolka się nie świeci i wszystko gra.

Styki czyściłam ale zastanawiam się właśnie może wina leży po stronie zakodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś powiedzieć dlaczego tak uważasz? Bo w sumie co ma licznik do immo lub braku komunikacji pomiędzy immo a komputerem? Czuję że się znasz bo tylko ty mi na razie pomagasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzlam ze modul nadajnika jest w zegarach tak jest w wiekszosci marek wiec mizliwe ze jest jakis zimny lut - wakazywalo by na to to ze po nagrzaniu czyli rozszerzeniu sie czegos łapie kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale puszkę z pentlą mam przy stacyjce więc może być również coś w liczniku?

Nie mam pojecia. Musialbys sprawdzic bo skoro jest kontrolka to moze jakis drugi moduł tam jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Lawnowerman czy wiesz co przedstawia ta rzecz na zdjęciu? Wyciągnąłem ja z pod plastików pod kierownicą i samochód zapalił.

IMG_20210925_101228.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zorba134 napisał:

To jest antena od imo

A powiedz do czego służy przycisk który się na niej znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć dwa wkręty od spodu kierowcy. Zdejmij obudowę i od góry nad stacyjką jest taka szara kostka. Wyjmij ją i wsadź z powrotem. Powinno pomóc 

Edytowane przez zorba134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...