Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Światła mijania

Jareck

Recommended Posts

Dobry wieczór. Mam problem ze światłami mijania (bixenony)w murano z51 2.5dci. Po odpaleniu samochodu, brak poziomowania i swiatła świecą cały czas. Manetka na off, swiecą. Manetka na auto, też świecą. Ale gdy silnik jest zgaszony, to przekręcając manetkę wszystko dziala jak należy, oprócz poziomowania. Tak samo jest gdy jest włączony zapłon. Proszę o pomoc. Dziękuję, pozdrawiam. Jarosław. W razie jakiś pomysłów zostawiam swój numer. 792 024 880 

Dzień dobry. A możesz mi napisać jak wygląda ten moduł i gdzie się znajduje? Pozdrawiam 

W dniu 12.10.2021 o 10:32, Jareck napisał:

Dzień dobry. A możesz mi napisać jak wygląda ten moduł i gdzie się znajduje? Pozdrawiam 

Hej. Żyjesz? Napiszesz mi o tym module? 

W dniu 12.10.2021 o 09:39, bubuss napisał:

Sprawdź moduł sterowania światłami

Hej. Napiszesz mi o tym module?

na e-mail mogę coś ci podesłać książkę to sprawdzisz wszystko po koleji 

Bo nie wiem czy tu można zamieszczać książki

W tej książce co dałem załącznik strony tytułowej jest rozpisany cały schemat i nawet niektóre przyczyny awarii 

fwd.pdf

Jest załącznik czyli filmik ze zdjęcia tapicerki w drzwiach. To tyle. Żadnych schematów nie ma

Przepraszam ale to jest mój filmik który sobie wysłałem na swojego maila żeby go mieć. Od ciebie narazie nic nie mam. Czekam

Mam od ciebie 6 stron informacji, ale to jest 3.5 benzyna a ja mam diesla

Pisz na mój numer. 792 024 880 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• karabu
      By karabu
      Witam .
      Panowie i Panie sprawa wagi państwowej
      Problem dotyczy automatycznego załączania świateł mijania, Po uruchomieniu silnika gdy na manetce pokrętło jest w pozycji OFF powinny  zapalić się automatycznie(mam tak w obu primerkach) Niestety w jednej z nich zapala się tylko jedna strona (wcześniej obie) dopiero po przekręceniu na manetce w pozycje ,,światła mijania ,,zapalają się obie lampy.Teraz pytanie, Gdzie znajduje się przekaźnik albo moduł od automatycznych świateł? Czy montowane były we wszystkich P12 fabrycznie ,czy były dokładane na poszczególne rynki? Jeśli były dokładane to w którym miejscu mogę to znaleźć? Ktoś coś? za pomoc będę wdzięczny.
      Czołgiem.
    • Kris_Ka
      By Kris_Ka
      Witam Koledzy,

Mam problem ze światłami mijania w pathfinderze. Mianowicie przyjechałem dzisiaj z trasy, zgasiłem światła i silnik, wychodze z auta, zamykam i na szczęście odwróciłem sie a tu światła nadal świecą. Długie do przodu manetką nie reagują, do siebie tak. Już wcześniej lekko świrowały, jak zapalałem długie to na ułamek sekundy gasły, po czym dopiero odpalały długie, albo przy włączeniu rano światła startowały po sekundzie. Obstawiam włacznik. Póki co odłaczyłem aku ale musze to naprawić i takie pytanie: czy ktoś z Was miał podobny problem? Jak się do tego zabrać? czy trzeba wymieniać cały włacznik zespolony czy da się go naprawic?
    • pawelsalata
      By pawelsalata
      Witam serdecznie. Czy ktoś posiada na szybko do wklejenia rozpiskę kolorów kabli pod plastikową obudowa kolumny kierownicy do P12, kombi 2003 r.

Zakupiłem automat, moduł świateł DRL skandynawski (długie świecą na 30 % i służą jako światła do jazdy dziennej). Chciałem podłączyć się pod przewody w kolumnie kierownicy. Konkretnie potrzebuję znać kolory przewodów świateł postojowych, mijania oraz drogowych.

Z góry bardzo dziękuję za informację.

Uprzedzając pytania, po co to montować, odpowiadam, ze po pierwsze nie lubię LED'ów, po drugie co chwila rozładowuje mi się akumulator bo niestety używam na co dzień samochodu na dystansie 3-5 km więc oczywiste jest że akumulator klęknie raz na dwa miesiące, po trzecie nie lubię LED'ów, po czwarte - nie lubię LED'ów

Jak tylko wszystko będzie podłączone, zdam relację jak to wygląda i jak się sprawdza na co dzień.

Oczywiście nie zabraknie fotek z montażu

• Arky69
      By Arky69
      Witam
      Wiem,że temat był poruszany kilkakrotnie- ale nikt nie odpowiedział i nie opisał konkretnie jak wymienić żarówkę świateł mijania po stronie kierowcy w Qashqai-u 2010r. po liftingu?
      proszę o pomoc
  • Create New...