Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana rury wlewu paliwa T30 2,2 dci


gipter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Witam.

Przerabiałem ten temat całkiem nie dawno, bez kanału i odkręcania wózka. Wystarczy odkręcić amortyzator na dole( dwie śruby z piastą), łącznik stabilizatora (z jednej strony) oraz mocowanie stabilizatora (guma)od strony wlewu. Opaski na końcu wlewu i odpowietrzeniu, u góry jest guma łącząca z nadwoziem(wypchnąć), całość opuszczamy w dół, obracając końcówką w stronę zapasu, odchylając stabilizator. Lubią się zerwać 2 śruby w ramie(w profilu) trzymające wlew.   Montaż odwrotny, miałem problem z włożeniem kocówki do przewodu gumowego przy zbiorniku, ciasno miedzy wózkiem a zbiornikiem (dobrze jest założyć nową opaskę na gumę przed montażem i dobrze ustawić do skręcania ). Zakładałem zamiennik NTY PWP-NS-004, wszystkie wygięcia rury ok, ale kielich za krótki i nie daje się zamocować do nadwozia na oryginalnej gumie. Skutek jest taki że wszystko z pod kół w czasie deszczu leci po wewnętrznej stronie błotnika i wychodzi przez klapkę wlewu. Muszę jeszcze pokombinować może wykorzystam stary wlew , coś wytnę i skleję. Słaby zamiennik nie polecam a do tego nie za bardzo pasuje gwint do korka, może inne zamienniki są lepiej wykonane. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Najważniejsze że mogę tankować do pełna. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...