Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylna wycieraczka nieprawidłowe działanie.


dinokajman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zauważyłem że po uruchomieniu tylnej wycieraczki wykonuje ona 3 ruchy i zatrzymuje się w pozycji pionowej a czasem innej (pod skosem). Próbuję ją uruchomić jeszcze raz i nie działa dopiero gdy minie powiedzmy 30-40s znów po przekręceniu włącznika robi 3 ruchy i staje. Co może być przyczyną?

Jeszcze napiszę w tym wątku takie pytanie

Po uruchomieniu stacyjki nie zawsze ale czasem słychać krótkie buczenie czy to rozrusznik siada?

Edytowane przez dinokajman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jeśli chodzi o wycieraczkę tylną to na pewno masz przerwany kabel w przelotce klapy bagażnika. Problem opisany  na tym forum w innym miejscu. Jeśli chodzi o zgrzyt w czasie uruchamiania prawdopodobnie rozrusznik? Mam podobny problem i zamiar odwiedzenia elektryka, ale jakoś tak nie mogę się wybrać. W lecie mniej się to objawia a w dni chłodne częściej. Boję się że kiedyś stanie w miejscu i nie odbije.  Tu masz link do wycieraczki.

 

Edytowane przez janio
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, przerwana wiązka w osłonie gumowej idącej od klapy bagażnika. Weryfikacja, naprawa i wszystko wraca do normy.

 

To samo było z niedziałającym elektrozamkiem otwierającym klapę bagażnika lub 3 stopem.

 

Pzdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozrusznik naprawiony czyli bendix i szczotki. Tego dźwięku jakby wiertarki nie słychać już. Jednak kilka razy miałem tak że po przekręceniu stacyjki słychać takie buczenie (jakby prądu) i nic się nie dzieje dopiero gdy wyłączę i ponownie przekręcę kluczyk w stacyjce silnik zapala co to może być? Nie dzieje się tak za każdym razem ale kilka razy się zdarzyło. 

Wycieraczka - wiązka przerwana jak napisał ozeh2

Edytowane przez dinokajman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miło widzieć stare wygi na forum. Tak się czasem zastanawiam czy i kiedy sprzedam notesa i wychodzi mi że takich bezawaryjnych samochodów się nie sprzedaje :D

Kuzyn, brat kupowali nowe auta, stare posprzedawali i teraz płaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...