Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia Nissan Qashqai J10


tomanooo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam takie radio z wyświetlaczem i mam pytanie jest możliwość wymiany na jakąś inną stacje multimedialną która będzie po polsku i będzie też obsługiwała orginalny wyświetlacz jak tak to proszę o porady 

40_1251448016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien problem z posiadaczami tego radia ,byłymi posiadaczami, po uzyskaniu "wskazówek ' milkną .Jakoś nikt nie chce dzielić się wiedzą -co zrobił jakie osiągnął rezultaty .

poczytaj 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem ale nie znalazłem odpowiedzi jakie można wstawić radio i czy będzie działał komputer pokładowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to o czym pisałem - Niechęć do dzielenia się wiedzą ,rozwiązaniami .Ja to tak odbieram.

Poczytaj o tym sprzęcie ,jak jesteś biegły w angielskim to może chińczyk coś podpowie

https://pl.aliexpress.com/item/32692389515.html?spm=2114.10010108.1000014.8.OTm71s&scm=1007.13338.79672.000000000000000&pvid=f28d8ec6-d169-4992-9c48-6e4345bfcc59&tpp=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest problem bo kiepsko z angielskim radio fajne tylko czy wszystko będzie działać fabryczna kamera zestaw głośnomówiący i komp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystko będzie działać ? trudno o taką inf.

-Fabryczna kamera to nie problem- są moduły,

-zestaw głośnomówiący  -nowy mikrofon bo fabryczny raczej nie podejdzie ,ale jest w zestawie więc no problem

i zostaje komp,tu jest najmniej wiadomo,

Z kabli ,zdjęć wynika że : stare radio zostaje  wymieniasz tylko monitor (prawdopodobnie  czytnik pod fotelem pełni rolę kompa)więc jest to jakoś spięte stare z nowym ale jak to naprawdę działa nikt nie wie

No i jest to sprzęt na win

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hej, mam ten sam rodzaj radia, niestety nic nie znalazłem od czasu jak kupiłem auto. Jedyne co widziałem to upgrade oema za grube siano. A te radyjko z Ali nie wypali raczej jak na moje bo na zdjęciu jest pokazana wersja bez oryginalnej Navi a u Nas działa to razem z kompem. Sam chce coś z tym zrobić... 

Ostatnio do tego odtwarzacz płyty pod siedzeniem nie czyta dvd z navi i mam lipe.  

mam nadzieję że coś jeszcze wymyślą Chiny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...