Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spinki do uszczelki tylnych drzwi


qwers1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie miałem braki w kolkach na uszczelce od dołu drzwi. Powinny być te same, które wskazałeś.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. Podłączam się pod pytanie o te 3 spinki. Wskazane w linku nie pasują. Potrzebne są jeszcze mniejsze, bo średnica otworu to 3mm. Nigdzie nie mogę takich znaleźć nawet wśród zamienników. Proszę o podpowiedź, może ktoś już takie odnalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do spinek, ostatnio siedziałem w tym temacie, może komuś się przyda taka informacja

Spinka dolnej uszczelki drzwi Nissan Qashqai j11 wygląda, ja na zdjęciach (myślę że to te same spinki co wyżej),
Wymiary które udało mi się zmierzyć to +/- :
- łepek 12 mm
- długość całkowita 7 mm
- 5mm przy trzonie (łepku)/ 3mm x  5 mm końcówka która się wciska w drzwi

Znalazłem również link gdzie wcześniej ktoś sprzedawał: https://spinkagraf.pl/produkt/spinka-20/ 
Natomiast nie znalazłem zamiennika. 

Spinki samej w Aso nie dostaniemy więc nie ma nr części,
Zestaw Uszczelka wraz z spinkami w Aso to 76 zł. 

 

IMG_1357.jpg

IMG_1358.jpg

IMG_1360.jpg

IMG_1363.jpg

Edytowane przez Maciejka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma szans włożyć to w otwór o średnicy 3mm. Swoją drogą kolejna nauczka że lepiej iść po nowe do ASO niż kupować droższe używane na Allegro.... gdzie uszczelka dolna drzwi bez spinek potrafi kosztować 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To i ja dopytam o spinki (zaczepy) ale inne. Kojarzycie może jakie są używane do montażu tych plastików na nadkolach? wydaje mi się że u lakiernika użyli nad jednym nieoryginalnych i milimetry bo milimetry ale jednak odstaje :) obcy nawet tego nie zauważy przyglądając się ale gdybym dopadł oryginalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...