Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mój pierwszy CAI


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano podjąłem próbę zamontowania czegoś podobnego doCAIa w mojej nysce,wykonałem 4 dziury w rurze wkładu kominkowego[okazało się że źle to wymierzyłem],układ zaczął zasysać ogromne ilości lewego powietrza,bo niczego nie uszczelniłem,ale chodziło o samo sprawdzenie czy więcej zimnego powietrza coś mi doda :?:

na gazie oczywiście nie pojechałem za szybko bo lewe powietrze to uniemożliwiło,ale za to na benzynie;]]]]

na 3 biegu autko miało kłopoty z trakcją,i nie tam jakieś zamielenie kółeczkami ale ciągneło mnie do boku przy 100 km/h :lol:

tak więc CAI daje świetne efekty,teraz muszę znaleźć kogoś kto wyspawa mi jakieś odpowiednie rurki,aby trzymało się to kupy/no i lewego nie zaciagało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmm, na trzecim biegu kłopoty z trakcją powiadasz??? to chyba masz ze 200 kucy............. i opony 145R13............... ale za to fajnie że jesteś zadowolony ze swojej modyfikacji

p.s

a jaki masz filtr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko primera p10 2.0 x 4 gaźniki dellorto

opony 185/65 zimówki

kłopoty na 3 biegu są do opanowania,i wynikają głownie z pogody i podjeżdzonych wąskich oponek,chociaż autko jest całkiem żwawe na tych gaźnikach/a to że traci trakcję na wilgotnym asfalcie to nic specjalnego,bo z tymi wałeczkami od świątka na suchym asfalcie przy wbijaniu 4 biegu potrafi mi zakręcić koła w miejscu///

ps jak ogarnę CAI to będą zdjęcia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NArazie tego brzydkeigo daj...

Nie wiem jak tam wyczarowałeś miejsce hehe.

W Kwas Mecie CI to zrobią ale kompletnie nie wiem jaka cena - materjały bedizesz mieć tanio pod to i to wiesz gdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u Mnie Pio wpadaj zrobimy Ci to profesjonalnie z pudełka od butoów, owiniemy srebrną taśmą i bedzie jak trzeba...

 

Zobaczymy co to warte, poźniej zrobisz to samo ale z aluminim spawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pio@ridaz-unit.pl

Nieno tak powaznie to ja lada dzien wynajmuje garaz i wspolnymi silami zrobimy ci pożadną puche, żeby wreście Primera objezdzala mojego Accenta 1.5 o troche wiecej niz 1 długość :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no może troche przesadziłeś nie o jedną długość ale z póltorej, fakt faktem żę Pio miał uszkodzony regulator ciśnienia paliwa i na pewno nie dysponował swoimi pełnymi 90 koniami.

Pojedynek wtedy na W2 był męski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie niezły ubaw,nie zapominaj że z accentem dawno temu się brałem,a waży też ze 300kg mniej od primy/teraz nie ma o czym mówić/inna jazda inna bajka

 

 

a wogóle to nie zgrywajcie się tak z kolegi

,to nieładnie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was tylko podpuszczam, do kolejnej ustwki :)

-- Wtedy będzie wiadomo jak to jest na prawdę.

 

Powodzenia w modowaniu ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pio@ridaz-unit.pl
Ja was tylko podpuszczam, do kolejnej ustwki :)

-- Wtedy będzie wiadomo jak to jest na prawdę.

 

Powodzenia w modowaniu ! ! !

 

 

Spoko ale to jak ja wymienie silnik :wink: , przeciez on mnie objezdza juz teraz.

 

Lucas nie obrazaj sie nikt sie nie nabija. W Czerwcu Nysa poprostu nie dała mi rady , w sierpniu juz mnie objechala o 1,5 wiec teraz za pewne jest lepiej.

 

Musimy sie ustawic na któryś dzien i podebatować nad twoim silnikiem. Ja mam swoja wizje co zrobic z dojsciem powietrza do gażników i z puchą, żeby było jeszcze lepiej niż jest. Tam jest pare błędów w rozwiązaniu technicznym i trzeba je poprawić, ale najpierw rozwiąż problem z nierównomierną pracą, ew razem rozwiązemy go z Coobciem w jego garazu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no PIOMANczekam z niecierpliwościśna twój pomysl odnośnie mojego dolotu,może masz coś z czym będzie mniej pracy...

musimy sięstyknąć i to obgadać :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...