Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujniki cofania


cezzar1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak oryginalne czujniki do J10, wszystkie czujniki są dokladane w salonie, także możesz poszukać czegoś samemu w internecie i dołożyć.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, monkahead napisał:

Nie ma czegoś takiego jak oryginalne czujniki do J10

Jak to nie?

https://www.ilcats.ru/nissan/?function=getParts&market=GL&model=J10E&modification=34&group=N&subgroup=253&imageNo=5&language=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładałem. Model CP12M8W LAGO. 4 tył (te zamontowałem) i 4 przód (tych na razie nie). Tył aktywowany włączeniem wstecznego. Robota banalna. Sygnały wziąłem z wiązki z tyłu koło lampy. Mam hak z modułem ale nie zakłóca wskazań czujników. Opis montażu obszerny. W komplecie LCD że wskazaniami odległości z budżetem. Buzzer można wyłączyć. Kusi mnie zamontować jeszcze 2 (skrajne z przodu) na tył tak by łapały jeszcze szerzej. Dlaczego nie wziąłem używek z demontażu ? Wiązki i czujniki z demontażu mają już trochę lat i wg.mnie mogą być awaryjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.01.2022 o 13:48, cezzar1 napisał:

Linkujesz do jakiejś ruskiej strony, w wyposażeniu na Polskę nie było żadnych czujników. Mam auto z polskiego salonu i dokładane były w ASO zarówno przednie, jak i tylne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

Mój QQ wyposażony jest w kamery 360 ale dla pewności chciałem żeby tył "pikał". 
Dokupiłem zderzak do mojego QQ z czujnikami cofania z oryginalnymi czujnikami i wiązką. 

Pytanie:

- jak sprawdzić czy kupiony przeze mnie model ma może wiązkę wychodzącą do czujników?

- jeśli nie to czy mogę zamontować jakiś zestaw czujników wykorzystując te oryginały ze zderzaka? ( jaki zestaw polecacie?)

 

z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 30.01.2022 o 19:26, monkahead napisał:

w wyposażeniu na Polskę nie było żadnych czujników

W wyposażeniu na inne kraje były.

Czy ktoś, kto ma czujniki, mógłby podać gdzie znajduje się moduł i jak on wygląda w polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...