Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki klapy bagażnika


Gość Andrzej G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ,

Czy któryś z kolegów mógłby polecić siłowniki do klapy bagażnika do pulsara ? Moje już ledwo zipią ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Oj leniuszku, leniuszku :emot060:

Wystarczyło zerknąć TUTAJ zamiast odgrzewać starego kotleta :D

Pozdrawiam :wave:

Edit.

Inter Cars

Dodam, że bezpośrednim dystrybutorem amorków z Krosna jest firma " Firma Handlowo Produkcyjna GALI sc M.Gałuszka,J.Lipka " Dzwonisz / piszesz, podajesz parametry siłowników które potrzebujesz ... i dostajesz czego chcesz. Moje z Krosna służą mi już od 4 lat i nie mam uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dzięki Andrzej
Zakupiłem te produkowane przez Krosno , zobaczymy co z tego wyjdzie.
Pozdrowienia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Gdzie zamawiałeś i kiedy - teraz ?
Tak jak wspomniałem wcześniej - te z Krosna sprawują się dużo lepiej niż fabrycznie założone przez Nissana.

Fabryczne nie dotrwały do 3 lat, a te z Krosna po 4 latach sprawują się jakby były świeżo założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Andrzej G napisał:

78,00 zeta za 2 sztuki, to zrobiłeś interes życia :zwyciestwo2:
Tym razem się przyłożyłeś :D , bo ja tej oferty nie widziałem

Ja wiem czy interes życia? :D Niekiedy Krosno ma takie ceny,cieszcie się że do Pulsara,bo do Kaśki jeden kosztuje 45-48 zeta.A jak byśta się zapytały pana Jacka to pan Jacek by doradził :D  Polcar,,albo KAMOKA. Dla obydwu robi Krosno!!! A są równie dobre jakościowo i tańsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
1 godzinę temu, JACKO29 napisał:

A jak byśta się zapytały pana Jacka to pan Jacek by doradził

A kto niby swego czasu mi doradził, jakie siłowniki kupić ? :emot060:  Posłuchałem i do tej pory nie żałuję :0recourse:

1 godzinę temu, JACKO29 napisał:

Dla obydwu robi Krosno!!! A są równie dobre jakościowo i tańsze....

Nie każdy szukający ma Twoją wiedzę w tej (i nie tylko) materii. Niektórzy są przeszczęśliwi, kiedy uda im się znaleźć to czego szukali i zmieścili się w okolicach stówki, a nie kosztuje to 5 stówek jak niektóre siłowniki do Pulsara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki, tak na wesoło. Moje źle działają tylko zimą. Chciałem wymieniać, ale się rozmyśliłem, mimo że z 4-5 razy walnę głową w klapę o tej porze roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
43 minuty temu, tomkek1912 napisał:

Chciałem wymieniać, ale się rozmyśliłem, mimo że z 4-5 razy walnę głową w klapę o tej porze roku.

Może jak walniesz głową 6-ty raz, to przemyślisz sprawę :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tak, teraz, przez Allegro , chyba takie jak Ty masz.

https://allegro.pl/oferta/nissan-pulsar-silownik-gazowy-klapy-tyl-2szt-11299546329


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję za pomoc.
Zamówione za 78 zł z aukcji https://allegro.pl/oferta/nissan-pulsar-silownik-gazowy-klapy-tyl-2szt-11299546329 .
Robota na 10 minut + płaski śrubokręt + pomocnik żeby klapa na głowę nie spadła. Stare wytrzymały 8 lat i gasły w oczach.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


84dd771257240f7bfa4aa4df73e0ba3c.jpg
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 17.12.2017 o 12:31, Ziootek napisał:

W 9-letniej Tiidzie też siłowniki klapy bagażnika działają bez zarzutu

W 13-letniej tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No tak  sporo pisania o siłownikach do Pulsara ale ja w Qashqaiu 2015r mam teraz to sam  - ciepełko to lukes , zimniej to dziad mnie wali w głowę .

Zanim cos kupie to mam pytanko > Krosno  a nie Nissan to dowala bardziej  w zawiasy ? czy to mit ? nie ukrywam ,że gdyby były to wolałbym silniejsze deczko tylko martwi mnie to hasło  tłumienie  pod koniec podnoszenia.. Ja kto jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GRZECH0TNIK PL napisał:

Krosno  a nie Nissan to dowala bardziej  w zawiasy ? czy to mit ? nie ukrywam ,że gdyby były to wolałbym silniejsze deczko tylko martwi mnie to hasło  tłumienie  pod koniec podnoszenia.. Ja kto jest ?

Każdy siłownik w końcówce podnoszenia tłumi (spowalnia) prędkość podnoszenia. W temacie Pulsara opisałem jak u mnie zachowywały się fabrycznie montowane nissanowskie siłowniki. Wywaliłem ten badziew i założyłem Krosno o identycznych parametrach jak fabryczne. Po podmianie niezależnie czy to lato, czy zima, robią swoją robotę. Nawet się nie zastanawiaj - jak podjąłeś decyzję o zmianie, to kupuj Krosno. Gdzieś na forum koledzy padali nawet namiar na siłowniki Krosna w cenie zdecydowanie niższej niż oferowane w sklepie fabrycznym Krosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...