Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

szybka pękła - smuteczek :(


dodomela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

tak się chciałem pożalić.....

albo kamyk, albo gałązka, albo ktoś się podparł... w każdym razie przednia szybka krwawi :(

zgłoszone do ubezpieczalni ->AC, ->AutoGlas -> trzeci tydzień czekam na szybkę :(

trochę to dziwne bo mama AC naprawa ASO na oryginałach a ubezpieczalnia mnie kieruje do AutoGlas,

generalnie nie zależy mi w tym przypadku na ASO, tylko na oryginale .... i czekam czekam i czekam....

 

po wielu latach, moja pierwsza szyba :(

 

taki żal wątek

 

Edytowane przez dodomela
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

smuteczek 2:

szyba nadal pęknięta :(

ASO twierdzi że nie ma szyby do mojego auta :( (jak u Barei z płaszczem)

trzeba produkcję zrobić :(

ciekawe czy do wakacji się wyrobią :(

 

.... tjaaaa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
Godzinę temu, dodomela napisał:

ciekawe czy do wakacji się wyrobią :(

Do wakacji, jeżeli to przednia szyba, to przy którejś kontroli drogowej możesz pozbyć się dowodu rejestracyjnego. Proponuję podjechać do jakiegoś szklarza, lub firmy zajmującej się wymianą/naprawą szyb samochodowych, by Ci naprawili pęknięcie. Np. Autoglass

Zabezpieczą pęknięcie by nie poszło dalej, wypełnią jakimś polimerem tak, że nawet sam nie będziesz wiedział w którym miejscu. No chyba, że rysa jest znacznie większa od monety 5 złotowej, wówczas naprawa może być niewskazana. Po ew. naprawie być może nie będziesz musiał wymieniać szyby, a jeżeli tak bardzo Ci zależy na "oryginalnej", będziesz mógł sobie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
Godzinę temu, MisilYE napisał:

Nawet nie musi błagać na kolanach ubezpieczyciela. Wystarczy się z nimi skontaktować i resztę formalności zgodnie z tym co podają na w/w stronie, oni załatwiają.

Cyt.

Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz Właścicielami i Zarządcami flot samochodowych.

Wykonujemy bezgotówkową wymianę i naprawę szyb z Ubezpieczenia Szyb i Ubezpieczenia Auto Casco AC dla:

Bezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia PZUBezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia ERGO-HESTIABezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia MTUBezgotówkowa wymiana i naprawa szyb ubezpieczenia WARTABezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia HDIBezgotówkowa wymiana i naprawa szyb ubezpieczenia AVIVABezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia CONCORDIABezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia AXABezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia TUWBezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia GOTHAERBezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia LINK4Bezgotówkowa wymiana i naprawa szyb z ubezpieczenia Liberty Direct

Szkodę z ubezpieczenia Auto Casco AC rozliczymy bezgotówkowo w Państwa imieniu również dla wszystkich pozostałych Towarzystw Ubezpieczeniowych: ALLIANZ, COMPENSA, UNIQA, GENERALI, InterRisk, BENEFIA, PROAMA, TUW Pocztowe, TUW "TUZ".

Zadzwoń do nas i nasz zespół zajmie się procesem likwidacji szkody.
tel. 15 644 55 05

Montujemy markowe szyby Pilkington o jakości oryginalnych części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów w ogólnopolskiej sieci warsztatów. Zadzwoń i znajdź to czego szukasz.

Cyt.2

Najwięksi producenci samochodów na świecie potwierdzają nasze zalety

Przedstawiamy listę marek, dla których produkujemy szyby:

Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bedford, BMW, Daewoo, DAF, Daihatsu, DaimlerChrysler, Ferrari, Fiat, Ford, General Motors, Honda, Innocenti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Kia, Lancia, Land Rover, Man, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Porsche, Peugeot/Citroën, Renault, Rolls-Royce, Saab, Seat, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, Volkswagen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Qashqai-u wymieniałem kilka razy. Za każdym razem po kamykach strzelających na obwodnicy 3miasta. 😕 

Daj sobie spokój z oryginalną szybą zwłaszcza, że czekasz w nieskończoność. Ten Pilkington rysował się w QQ niemiłosiernie... 😕 Czego nie można powiedzieć o zamiennikach. Były lepsze od tego pseudo oryginału Nissana.

Do tego zakład specjalizujący się w wymianie szyb zrobi ci to lepiej niż ASO. W Toruniu (wroc, w Bydgoszczy to samo ASO Yama) przy 1-szym montażu porysowali szybę. A jak montowałem 2-gi raz u fachowców to łapali się za głowę co tam było nawyprawiane... ASO tak wymieniło szybę, że pojawiła się rdza...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, MisilYE napisał:

Wymieniłeś na ..... jaką ?

W ASO ?

tak, w ASO.  szyba oryginał ale z 19r. znaczy że musieli chyba gdzieś leżaki znależć i sprowadzili, no bo przecież nie używka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...