Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

regulacja, ale jaka?


Gość michalll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na przegladzie w stacji diagn. diagnosta polecil mi zebym wyczyscil przepustnice (obroty nie faluja ale zdaza sie, ze spadna troche nizej podczas jazdy przy wcisnieciu sprzegla) i cos tam wyregulowac z wtryskiem. tak to zrozumialem. mowi, ze bedzie dzieki temu mniej palil. byl to czlowiek sensowny i sadze, ze powidzial mi to tylko z zyczliwosci, nie proponowal, ze oni moga to zrobic ani nie polecal zadnego warsztatu.

 

czy jest sens?? i co dokladnie zrobic i gdzie najlepiej?

czy wystarczy samo czyszczenie przepustnicy i ustawienie komputera? czy jeszcze cos z tym wtryskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam inst gazowej.

 

chodzi mi konkretnie o ta regulacje. nie chodzi tu o zadne filtry. Diagnosta zaproponowal zebym zrobil to w aso nissana ale znajac ich ceny nie mam najmniejszego zamiaru nawet sie o to dowiadywac.

Moze cos mi sie juz pomieszalo......hmmm to w sumie malo istotne bo nic zlego sie nie dzieje, chociaz moglby palic troche mniej. ( wmiescie zima ciezko zejsc ponizej 9 litrow, natomiast juz latem w trasie spalil 5,5.....)

 

w vw polo, ktorym jezdzilem trzeba bylo regularnie czyscic przepustnice i kazdorazowo po takim czyszczeniu ustawiac komputer. wiec wydawalo mi sie, ze w nissanie rowniez.

 

Nie ma sie co rozwodzic nad tym tematem. Jakby ktos juz robil cos takiego to prosze o info.

Dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koles nawet nie wyjal przepustnicy tylko psikal do srodka i szorowal szczoteczka a caly syf spłynął do wewnatrz..... chryste panie......

dzieki ale nie skorzystam

 

Po pierwsze poganinie 2-gie przykazanie i nie z malej litery.

Po drugie nie koleś bo w ryj

Po trzecie poczytaj se w oryginale http://www.se-r.net/engine/clean_throttle_body.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jestem z Siebie dumny :D:D:D a jakbyś poczytał (a)dokładnie na tych stronach które miałeś podane to nikt nie ściąga całej przepustnicy do czyszczenia. Ten cały syf i tak sie spali razem z tym preparatem, bo jest bardziej palny niż benzyna. Zresztą zalecają rozpylić go przez otawrtą przepustnicę do środka kolektora dolotowego, odczekać 10-15 min złożyć cały dolot i przejechać kilka km na wysokich obrotach, aby wypalić nagar. Co ważne czyszczenie należy rozpocząć na zimnym(letnim) silniku bo ten środek łżaczy sie z gorącum nagarem i tworzy się kleista maź. I to tyle "paznokietku" :D:D:D

ps. robisz dalej żele czy już szklane 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to doigałeś sie , chłopaki z pragi sie spotkaja z tobą. W końcu jak frajer sie wystawiłes na swojej stronce.

ps. laskom robię czym popadnie czasami nawet nogą :lol::lol::lol: ale tobie to nawet nogi nie podam he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszczce cytat z mojej prywatnej skrzynki , słownictwo powala

Od: michalll

Do: robertss

Wysłany: 14 Gru 2005, 15:17

Temat: CHLOPAKI Z PRAGI

postraszyc to ty mozesz swoch kolezkow pedalski wsiurze. i ch*jowo trafiles bo sam mieszkam na pradze wiec moze pochwal sie kogo tam znasz. chociaz jedna osobe glupi idioto. powiedz kim chcesz mnie postraszyc? czekam.

 

_________________

N14 GA14DE 94'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już rozmawiałem z kolegą w końcu nie wiesz jak i kiedy... Bo zamiast klientki trafisz na niego i to jeszcze sam do niego przyjedziesz :lol::lol::lol:

o czym ty wogole mowisz? palcem cie zrobili? uwazasz, ze jestem kosmetyczką ???? czlowieku rece opadają....

 

 

musial wkleic na forum..... mamie tez pokazales? a pani od polskiego tez sie poskarzyles?? biedaczek... tupnij nogą i pokaż język....jak mały Kazio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę , że nie tylko mi podpadleś :lol: dzwonić nie będę, bo naslucham się takich inwektyw jake popelnileś na pw #-o , a pochwalić się zawsze trzeba, bo na forum taki grzeczny, a tu proszę...

A pewnie temat kończę, bo jak ktoś trafnie to ująl: nie dyskutuj z debilem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona :D

ps. nie znasz dnia ani godziny...(ring ring)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec, ze zemscisz sie na dziewczynie, ktorej strone mam wpisana w moich danych???

 

no to brawo, prawdziwy mezczyzna !!

 

p.s. a komu jeszcze podpadlem? kurcze chyba dzis nie zasne... :cry:

 

i zapewniam cie, ze zadnych inwektyw bys nigdy nie uslyszal gdybys nie robil glupich uwag (typu paznokietku oraz "w ryj")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może prościej będzie przyjrżec się linkom i przeczyścić przepustnice dokładnie i dobrze zamiast wyzywać się na ubite pole :roll: ,chyba nie o to chodzi :wink: pozdrawiam ,info .,na temat regulacji obrotów wciąz brak .... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, moze wy mi pomozecie zrozumiec tego typka.

uczepil sie tej dziewczyny (ktorej strone mam wpisana w swoim profilu) i pisze mi, ze on sie dowie gdzie ona mieszka, ze nie bede wiedzial kiedy on zadzwoni i umowi ja (dla niewtajemniczonych, ona jest kosmetyczka i mozna zadzwonic i sie umowic i ona przyjezdza do klienta) i wpadnie w pulapke itp....

 

kto tu wpuscil tego pajaca.

 

znajdz sobie moze kobiete to troche ostygniesz....

 

ps

i zachowaj sie raz jak facet a nie jak maly kogucik co chce za wszelka cene dziobnąć bo na wiecej nie ma odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...