Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K260 youngtimer


seler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się uprzejmie.

Nie jestem pewien czy to właściwy sposób zaprowadzenia wątku ale zaryzykuję najwyżej poproszę moda o przeniesienie czy coś.

Spróbuję streścić sprawę.

Otóż odbudowuję hiszpana gdzie celem jest nie zabawy w terenie a przywrócenie do stanu możliwie najbliższego fabryce.

Czyli coś takiego (nie wiem czy zdjęcia będą widoczne więc jak coś to proszę o info):

AM-JKLWvKUe20En9Pl0auU1LPJJ8jIjDO5HJ4bXQ

 

A oto pacjent:

AM-JKLXh7hgVuq3o7_67fn4e0Rkbte-AaQ5R9CyM

 

To znaczy tak wyglądał kilka lat temu, potem go sprzedałem a teraz wrócił do mnie w formie wywrotki luźnych gratów:

 

AM-JKLXAdA_Y7LQvLYUboAfqpI5tWQcWlYYlsBq1

AM-JKLWyOvE3DM97bb2LWiOQDEMYGom_TMrW_D7f

Nie chcę tu wnikać w historię, jest jaki jest.

Całe nadwozie zostało naprawione blacharsko, usunięte wszelkie ogniska korozji i całość została pokryta ocynkiem plazmowym (najprawdopodobniej)

 

 

AM-JKLUY_6SM4B7t9ilFXHnECCbssaCVdv1nf1tw

 

Rama ocynkowana ogniowo

AM-JKLVYzOg1ktBSVFlypMK4uRPhHWGqTB9Sag21

Reszta gratów poza napędem który jest zdrowy, wymaga kompletnej renowacji/wymiany.

 

I tu tkwi mój problem który chciałem ująć w tym wątku. Mianowicie ze względu na bardzo ograniczony zasób informacji odnośnie tego modelu mam mnóstwo pytań związanych z odbudową tego auta do stanu oryginalnego. Mam manual serwisowy i jest dostęp do katalogu częci dla K160 i y60 i z tego coś można wnioskować ale nie wszystlo.

Pytanie do moderatorów (chyba) czy mogę te pytania zadawać tudaj w jednym miejscu licząc na pomoc osób obytych czy też dla każdej kwestii zakładać oddzielny wątek?

 

pozdrawiam

s

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...