Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki maski silnika J12


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To bym wpadł w którąś sobote września. Byłoby ok? Odezwę się na priv za miesiąc jakoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.07.2022 o 09:04, JACKO29 napisał:

Dziękuję tutaj Grzegorzowi,za wizytę złożoną mi w czasie powrotu z wczasów i poświęcił trochę czasu na test siłowników....Niestety mało udany,aczkolwiek owocny.Od razu napiszę,...nie rozumie,dla czego poprzednicy mając wysłąne komplety nabrali wody w usta,wysyłając tylko lakoniczny komunikat wszystko gra...nic nie gra,i nie mogło grać!Teraz już namacalnie wiem o co chodzi.Dzięki Gregor.!

 

Jacek nie masz za co dziękować miło było Ciebie poznać i użyczyć auta do sprawdzenia siłowników i wyszło jak wyżej napisałeś. Pozdrawiam Grzegorz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.07.2022 o 13:59, tomkek1912 napisał:

To bym wpadł w którąś sobote września. Byłoby ok? Odezwę się na priv za miesiąc jakoś...

W dniu 24.07.2022 o 21:04, JACKO29 napisał:

OK!

Wy tu sobie gadu-gadu, a mój Pulsar już nie może się doczekać na efekt Waszego poświęcenia ... no i  zawartość skarbonki się dewaluuje :D

b245e41aaf723c8fe228c56f47eec79c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być kłopot. Na razie mam kocioł w pracy i zamiast w soboty się wozić do Sosnowca będę musiał siedzieć najpewniej w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Tomek,czekaliśmy tyle to ta zwłoka nie zawadzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie,koledzy...mogę śmiało powiedzieć,że testy z zestawem siłowników do maski Qashqai J12 zakończone sukcesem :D  Pierwszy testowy egzemplarz działa u kolegi Dzimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JACKO29 napisał:

Panowie,koledzy...mogę śmiało powiedzieć,że testy z zestawem siłowników do maski Qashqai J12 zakończone sukcesem :D  Pierwszy testowy egzemplarz działa u kolegi Dzimi.

Tak potwierdzam dostałem dziś przesyłkę od kolegi Jacka z siłownikami i kompletem uchwytów do montażu.Nie mogłem się powstrzymać i odrazy montaż.Montaż bardzo prosty nawet dla osoby która nie ma za wiele pojęcia o mechanice poprostu przykręca się w miejsca fabryczne rzeczy które Jacek podeślę.Czas trwania montażu około 20 min są potrzebne klucze 10 i 13. Radość bezcenna jak się maska otwiera.Polecam siłowniki od Jacka bo są odpowiednio przystosowane do naszych aut.Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
3 godziny temu, dzimi75 napisał:

Polecam siłowniki od Jacka bo są odpowiednio przystosowane do naszych aut.

Bo Jacek to nie Chińczyk i nie robi czegoś co niby pasuje do wszystkiego, ale każdy komplecik jest solidnie przez niego obliczony i predefiniowany pod maskę konkretnego auta.:zwyciestwo2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2022 o 08:53, fruko napisał:

A filmik z zamontowania w J12 ? Bylbym zainteresowany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć. Udanych świąt życzę. Czy są może jakieś większe filmiki z montażu? A może mógłbym też dostać instrukcję do obejrzenia. J11 kupione rok temu Bardzo mi pasują więc mylę że w J12 też będą świetne. Cena jak na olx? A tak poza tematem to szkoda, że w 2021 nie pokazał się e-power tylko mild...czuję różnicę między nim a nowym, świetne to doładowanie benzyną ale szkoda teraz roczny sprzedawać żeby na e-power zamienić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma jakiegoś filmika pokazywać,montujesz na śrubę zawiasu i śrubę błotnika i to wszystko.Chyba rozmawialiśmy poprzez OLX? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.12.2022 o 19:49, JACKO29 napisał:

Tu nie ma jakiegoś filmika pokazywać,montujesz na śrubę zawiasu i śrubę błotnika i to wszystko.Chyba rozmawialiśmy poprzez OLX? :D

No, chyba nie tylko montaż na śruby jak w J11, bo widzę na filmiku ingerencję w osłony chroniące przed przed brudem i może też wygłuszające dźwięki z komory silnika tj. wykonano nacięcia w uszczelce i plastiku aby siłowniki w nie weszły przy zamykaniu maski, czy dobrze rozumiem? Miałem kupione od Jacka do J11 i byłbym zainteresowany do J12, bo super sprawa ale jeżeli mam coś wycinać, to do momentu wygaśnięcia gwarancji się powstrzymam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,niestety trzeba podciąć około 2cm.Ze swojej strony powiem,że zakładane siłowniki są na gwarancji i nikt nie miał pretensji,ale.... No właśnie,pozostaje to ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...