Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zgasła podczas jazdy


Devil1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak się zdarzyło że teraz to ja potrzebuje waszej pomocy otóż moja primera P12 1.8 B/lpg podczas jazdy zgasła i już nie odpaliła, brak błędów nie pokazuję żadnego błędu. Wykręciłem wszystkie świece i są suche nie są zalane, immobilizer działa normalnie nie blokuje (chyba, nie świeci się ciągłym światłem), podmieniłem czujnik wałka rozrządu ale nic to nie dało reset poprzez odłączenie klemy też nic nie dało. Jedynie co mogę dodać to że od dłuższego czasu przy schodzeniu z obrotów  potrafił zejść do 500obr/min po czym wracał do normalnych 800. Dwa miesiące temu padła mi UPG to przy jej wymianie poszły także pierścienie, panewki korbowodowe, oraz wszystkie uszczelki i uszczelniacze, miesiąc temu wymienione były czujniki wału i walka rozrządu oraz czujnik zmiennych faz rozrządu i wszystko działało do dziś i teraz utknąłem i nie wiem gdzie szukać problemu: komputer cewki, czujniki itp to jest jak wróżenie z fusów gdy nie ma żadnego błędu w ECU. Ale i tak dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony powód urwał się kabelek masowy przez co silnik zgasł podłączyłem kabelek i silnik ożył rozłączyłem zgasł więc problem jest w tym oto kabelku i kto by pomyślał że przez taką pierdołe silnik nie pracował 

IMG_20220403_104627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...