Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tłumik środkowy do R51 4.0 2005 i osłona


nivid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pathfindniętych :)

Poszukuję do mojego patka 4.0 z 2005 roku - tłumika środkowego. Problem jak zwykle z częściami w PL. Do diesli są, niestety do mojego już nie ma.
Może ktoś z was ma taki przypadkowo na zbyciu.... albo wie kto ma na zbyciu...?
Dodatkowo poszukuję takiej osłony ( blachy) która nad tym tłumikiem się znajduje.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

 

T Łu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. w Europie ten tlumik jest niedostępny. Ja sprowadziłem sobie z USA, koszt ok. 1000 PLN z przesyłką. Czekałem ok tygodnia. Gdybyś potrzebował pomocy pisz priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2022 o 16:06, nivid napisał:

Witam wszystkich pathfindniętych :)

Poszukuję do mojego patka 4.0 z 2005 roku - tłumika środkowego. Problem jak zwykle z częściami w PL. Do diesli są, niestety do mojego już nie ma.
Może ktoś z was ma taki przypadkowo na zbyciu.... albo wie kto ma na zbyciu...?
Dodatkowo poszukuję takiej osłony ( blachy) która nad tym tłumikiem się znajduje.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

 

T Łu.jpg

 

Rzeczywiście, jak kolega apsik pisze, są dostępne np na RockAuto. Różne zamienniki w cenie od $65 do $135. Wyglądają tak:

100-8548__ra_p.thumb.jpg.0460077913b1b8e5f3abd8990816e5ea.jpgDA40605_F__ra_p.thumb.jpg.972fd993229e47a1348f8fbff03df069.jpg

 

jednak trochę inaczej niż Twój przykład. Skąd go wziąłeś?

Serwisówka potwierdza to co na zdjęciach z USA:

2022-05-03_092224.thumb.png.df887a9c199156429a2bb4053f7a5ab7.png

 

Jeśli byś chciał brać z RockAuto, to daj znać, może ja też się dorzucę. Nie wiem czy cokolwiek na przesyłce zaoszczędzimy, ale może.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka tłumika na Rockauto wychodzi cos ponad 200 dolarów, na Ebay okolice 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była fota poglądowa. Jeszcze czekam na odpowiedź jednego źródła.  Szperam za podobnym, ale zamiennym. Jeśli się nie uda, to pewnie też będę sprowadzał, więc będę się odzywał.
Odnośnie e-bay oczywiście trzeba doliczyć cło. Rockauto pewnie też. Ja obecnie mam zamontowane coś takiego jak na focie.

 

 

Bosal.jpg

Edytowane przez nivid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A sprawdzaliście w ASO ? R51 z tym silnikiem był chwilowe sprzedawany w Europie.  20100EB211 jest dostepne .. mało bardzo ,ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2022 o 12:45, OsobaNN napisał:

A sprawdzaliście w ASO ? R51 z tym silnikiem był chwilowe sprzedawany w Europie.  20100EB211 jest dostepne .. mało bardzo ,ale jest.

Pomysł dobry, bo przecież często się zdarza że OEM leży na półce i cena nie jest wysoka. Więc sprawdziłem: do sprowadzenia, bo w Polsce nie ma, cena ... 2800zł. Można mieć z rabatem 20% za jakąś lojalnościówkę lub prosić o dofinansowanie z jakiegoś programu wsparcia Nissana dla starych aut. Podobno nawet połowę da się uzyskać. Ale ja i tak chyba nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 27.05.2022 o 08:46, Popeye napisał:

Pomysł dobry, bo przecież często się zdarza że OEM leży na półce i cena nie jest wysoka. Więc sprawdziłem: do sprowadzenia, bo w Polsce nie ma, cena ... 2800zł. Można mieć z rabatem 20% za jakąś lojalnościówkę lub prosić o dofinansowanie z jakiegoś programu wsparcia Nissana dla starych aut. Podobno nawet połowę da się uzyskać. Ale ja i tak chyba nie skorzystam.

O ja pierniczę! ale mają przebitki. Niech się gondolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...