Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrząd z JC! Pilne!!


Gość Bastek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to na bank ceny JC

dokladnie jak pisze johny_fellow a i nawet gorzej!!!

to jest mega bubel ktory powinien byc wycofany ze sprzedazy i przetopiony :D

 

ja to bym tego nawet do roweru nie zalozyl.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autoryzowany sklep bubli JC(chinsko koreanskich)

(nie mysle o innych firmach)

albo oryginaly nissana

albo johny_fellow zalatwil prze wielkiego waca wiec jego pytaj

nic pozatym nie doatniesz w Polsce tylko oryginaly :] co do rozrzadu to dolny jest juz wyjeb... ze chcesz zmeniac, bo byc moze gorny tylko polecial tzn lancuch + napinacz lancuch w nissanie ok 150zl napinacz np Zuiko ok 120zl + robota

 

nastepnym razem uzyj opcji szukaj zeby sie wiecej dowiedziec

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?p=302955#302955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam ile ogniw powinno byc w lancuszku gornym rozrzadu ??? czy GA14DS a GA14DE maja rozne lancuszki ??

 

łańcuchy do DS i DE są takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a Ja dostalem do GA14DS z jednym ogniwem mniej czyli 26 a ma byc 27 widocznie pomylili przy pakowaniu albo cos wazne ze przyszedl ten dobry i autko chodzi :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

po dlugiej neiobecnosci wracam na forum i tak sobie czytam...

wymienilem rozrzad niecaly rok temu (przebieg kolo 30kkm) na JC i tak sobie teraz was czytam i mysle...ku** zastanawiam sie od 3 miesiecy dlaczego moj silnik tak halasuje przeciez rozrzad mam "nowy" i wszytko zaczyna byc jasne. Przyoszczedzilem kupilem JC i mam co chcialem...czyli gowno. Wymienilem calutki - oba lancuchy, napinacze i lyzwe (ta jest oryginalna za 150 zeta :D:D: :-/) i chyba znowu musze pomyslec o wymianie.... mowicie ze to mitsuboshi jest ok?

bo mam takie ceny w Poznaniu na to (czy to mozliwe?):

ŁAŃCUCH ROZRZĄDU (DŁUŻSZY) 29,75 zł

ŁAŃCUCH ROZRZĄDU (KRÓTSZY) 21,25 zł

NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU 72,25 zł

NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU KRÓTKIEGO 84,15 zł

 

U mnei jest tak ze po odpaleniu na cieplo przez jakies 2 sekundy slychac terkot jak w dieslu (przy rozruchu na zimno zwykle jest troche lepiej) potem cichnie i do 2,5tys obr jest normalnie. Przy okolo 3tys jest najglosniej potem przy 4 troche cichnie ale i tak silnik pracuje duzo glosneij niz powinien. Jako "nowka" z Niemiec 2 lata temu z przebiegiem 150tys. chodzil cichutko jak wiertarka az do czerwonego pola. teraz przy przebiegu 230 jest stanowczo za glosny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...