Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zachowanie klimy/modułu komfortu/czujników???


rafalp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni, 

Mam kłopoty z działaniem klimy (wersja Tekna, więc full automat) w swoim T32 😞

jak temperatura wewnątrz robi się za wysoka to mając ustawione np 19stC klima powinna chłodzić (a nawet działać mocniej przy dużej różnicy temp)... niestety.. praktycznie mam brak nawiewu, jedna kreska siły wydmuchu... następnie próbuję dalej  zmniejszać temperaturę, ale niestety nadal nic się nie zmienia... 16stC... nic.. w kabinie gorąco a klima nie daje chłodu:-(  dopiero jak skręcę na maxa i zobaczę na wyświetlaczu napis "Lo" to nawiew rusza i klima chłodzi.

Spotkał się ktoś może z podobnym problemem? może to czujnik temperatury wewn albo jakiś czujnik nasłonecznienia???

 

EDIT>> jak ustawię jak najniżej przed Lo - np 16stC to dmuchawa pokazuje prędkość "2"... a jak ustawili Lo to idzie na maxa.. tak jakby przekłamywał czujnik o jakieś 5stC... może to czujnik? wiecie gdzie on dokładnie jest?

będę wdzięczny za podpowiedź;-)

pozdr

Edytowane przez rafalp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tu masz dokumentację do ROQUE który jest bliźniakiem europejskiego T32. Pewnie nie będzie w niej info o silnikach diesel bo ich się nie montuje w tej wersji, ale inne elementy mogą się pokrywać. Trzeba jednak zawsze mieć na uwadze że to jednak dokumentacja do wersji amerykańskiej i mogą być gdzieś jakieś różnice.

https://www.nirogue.com/nissan_rogue_service_manual-293.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 9.05.2022 o 10:23, rafalp napisał:

Szanowni, 

Mam kłopoty z działaniem klimy (wersja Tekna, więc full automat) w swoim T32 😞

jak temperatura wewnątrz robi się za wysoka to mając ustawione np 19stC klima powinna chłodzić (a nawet działać mocniej przy dużej różnicy temp)... niestety.. praktycznie mam brak nawiewu, jedna kreska siły wydmuchu... następnie próbuję dalej  zmniejszać temperaturę, ale niestety nadal nic się nie zmienia... 16stC... nic.. w kabinie gorąco a klima nie daje chłodu:-(  dopiero jak skręcę na maxa i zobaczę na wyświetlaczu napis "Lo" to nawiew rusza i klima chłodzi.

Spotkał się ktoś może z podobnym problemem? może to czujnik temperatury wewn albo jakiś czujnik nasłonecznienia???

 

EDIT>> jak ustawię jak najniżej przed Lo - np 16stC to dmuchawa pokazuje prędkość "2"... a jak ustawili Lo to idzie na maxa.. tak jakby przekłamywał czujnik o jakieś 5stC... może to czujnik? wiecie gdzie on dokładnie jest?

będę wdzięczny za podpowiedź;-)

pozdr

Mam pytanie jak skończyła się ta historia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...