Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Już przyszedł czas - TURBO KROWA STAGE II <<ZACZYNAMY&


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Elo!

No więc mamy chilowy zastuj, sprzedaje reszte częsci z Turbi kitu, no i ruszam na całego.

Wacu mówi że w czwartek wysyła do mnie Turbine :)

ruzaj ruszaj bo tak naprawde czasu nie zostalo duzo ;) jakies szczegooly moze bys podal jak sie prace beda posuwac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi chwilowy powrót do Stage jeden - nie wytrzymam tych 3 tygodni do przybycia nowej turbiny, a na drogach zrobiło się sucho trzeba leczyć leszcz :lol:

 

No tylko tą większą przepływkę załorzę zobacze jak się to przełorzy na dziwięk/osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień będe pomykał Nysą Stage 1,5 :D

Turbina doszła (taka jaką miałem) właśnie ją wysłalem do regneracji do rodzinnego miasa GRE i jak dobrze pojdzie to na piątek będzie u mnie pod maską :)

 

Poskładam wszystko jak kiedyś było z tym że wjedzie duża przepływka i prawdopodobnie wydech 3" no i chciałbym pokabinować z ustawieniem rozrządu

Jak przyjdzie nowa wielka trubina to zabawa zacznie się od nowa (kolektor i downpie)

 

A teraz trzeba czerpać radość z jazdy, nysa stoi i marnieje a OC musiałem zapłacić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chciałbym pokabinować z ustawieniem rozrządu

kombinuj, kombinuj jezeli przyniesie to pozytywne skutki to z checia skorzystalbym z twoich uslug. ale to juz w "nowym" silniku 1,6.

bedziesz ustawial na hamowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłacznie na hamowni... Cięzko tak na drodze nie ma się dokłądnego porównania.

 

Choć nie wiem czy nie iść na całość, w tym tygodniu prawdopodobnie będzie nowa turbina - ta z Mustanga SVO :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widomość z ostatniej chwili: Dotarła Cobciowa wielgaśna turbina :) .............. czyli coraz bliżej BIg Power Primera albo Big Pierdolut (czego oczywiście nie życze) :lol:

działaj Kuba, działaj..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No doszła doszła :)

Ale niestety jest w oplakanym stanie, jutro ją wysyłam do pana niech ją dopiesci i skompletuje - brakuje pare śrobek i nie wiadomo czy jest wywarzona no i niestety ma pokrzywiony wirnik tłoczący...

 

A tak to spoko, prime dzisaj odpalilem jako wolno ssaka, jutro jej dokoncze dolot i trzeba bedzie pospawać wydech i do czasu regenracji turbin posmigam na dawnych 155 konikach - usprawnionych większym przepływomeirzem i dostrojonych przez SMT6 :)

 

A oto pare fotek porównawczych:

wiekszeTurbo1.jpg Strony wydechowe na fotkach różnicy nie widać ale w rzeczywistości jest i to spora do nowej dmuchawki mieszczą się 3 palce, a do starej dwa (w ten czarny prostokąt)

 

wiekszeTurbo.jpg Tu na zdjęciu mamy kompresory, nowy ma wiatrak większy o 1,1cm więc sporo... Zobaczmy jak to się będzie miało do osiąganych mocy i osiągów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Coobci'u oby tylko nie było problemów technicznych,trzymaj rękę na pulsie,oj będzie blow,blow,the gust of the wind.

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg katalogu Garreta to stara dmuchawka miałą potencjał do 275KM a ta nowa do 340Km, szkoda że nie podali dla jakich pojemnosci i doładowań :roll:

 

O Wczesnie wstałem to się przelece na pocztę wysłac ta nową do inspekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dobra wieść - telefon 13:55 z Turbo Service :)

 

- Turbina ze stanów już po inspekcji...

Zgodnie z opisem na aukcji była po regeneracji a po niej nie była montowana, panowie z serwisu ją jedynie oczyścili, wyważyli no i niestety trzeba było wymienić wirnik kompresora bo był pokrzywiony - jeszcze dziś wysyłka ale się ciesze - Turbinka jak nówka będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sprzet , ciekawe jaki lag bedzie :) ??

Młody weź mnie nie zrażaj do niej :wink:

 

Hehe no mam nadzieje że nie będzie tragedji na luzniejszym wydechu i przyspeiszonym wałku wydechowym liczę na to żę lag będzie podobny jak w poprzedniej konfiguracji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sprzet , ciekawe jaki lag bedzie :) ??

Młody weź mnie nie zrażaj do niej :wink:

 

Hehe no mam nadzieje że nie będzie tragedji na luzniejszym wydechu i przyspeiszonym wałku wydechowym liczę na to żę lag będzie podobny jak w poprzedniej konfiguracji :D

jak cos to NX zeby ja napedzic :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebał pies... Może takeigo mega Lagu nie będzie, p. Grabowski nasunął mi bardzo ciekawą rzecz mianowicie zeby przyspeiszyć wałek wydechowy - w znaczy sposób wpływa to na przyspieszanie pracy Turbinki, więcej na temat tej teori możecie znaleść tutaj:

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=28648

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...