Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z radiem


Pawellach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z radiem w Qashqaiu a mianowicie nie wyszukuje mi stacji radiowych a jeśli ustawie ręcznie częstotliwość to słychać tylko szum jakby nie było anteny a takowa jest w dodatku już wymieniona (sama końcówka) a problem dalej jest. Ktoś z was wie co może być nie halo? 

Screenshot_2022-06-13-18-39-58-405_com.miui.gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć zepsuty wzmacniacz który jest w podstawie  anteny ,albo  brak zasilania tego wzmacniacza ewentualnie uwalony przewód antenowy 

Foto poglądowe z netu

280631269_3199099197039442_9000465303776569341_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MisilYE napisał:

Możesz mieć zepsuty wzmacniacz który jest w podstawie  anteny ,albo  brak zasilania tego wzmacniacza ewentualnie uwalony przewód antenowy 

Foto poglądowe z netu

280631269_3199099197039442_9000465303776569341_n.jpg

Jeśli byłby to wzmacniacz to gdzie takowego szukać? Czy tylko ASO zostaje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MisilYE napisał:

Tu masz, nr katalogowy  ,poszukaj może na alledrogo,może gdzieś z rozbiórki,

 

Screenshot_20220615-142053_Chrome.jpg

A możesz mi podpowiedzieć którędy idzie przewód antenowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję mi się że schodzi po prawym słupku z przodu .Jeśli te grafiki są wiarygodne to przewód leci od anteny lewą stroną do przodu i nad szybą przechodzi na prawy słupek .Tyle ja z rysunku ,nie rozbieraķem tego ,może ktoś potwierdzi kto to robił

Screenshot_20220615-142737_Maps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Problem rozwiązany. Po zdjęciu ramki radia okazało się że nie byłem tam pierwszą osobą, brakowało kilka śrubek (jednej od radia i czterech od wyświetlacza) a po wyjęciu radia wszystko okazało się jasne. Wyszła nieudolna naprawa wykonana przez jakiegoś holenderskiego pseudo elektryka a teraz trzeba to po nim poprawić. 

20220630_184243.jpg

Edytowane przez Pawellach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...