Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

rozrząd


bubuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymieniałem ,bo robiłem przesiadkę na silnik z murano z 52 więc musiałem po przekładać bebechy z 51 do 52 częściowo czyli wariatory i koła zębate,co do kosztów to interes dosyć drogi ja robiłem to sam bo mam warsztat, najlepiej wyrzucić silnik że skrzynią na glebę wtedy jest idealny dostęp do pokrywy rozrządu.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Nie mogę ściągnąć tej rozpiski co wysłałeś mi na email


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem ci w 10 emailach musisz wszystkie ściągnąć i rozpakować jeden i wszstko będziesz miał.

A wymieniał byś rozrząd odrazu z wariatorami jak byś miał? Ja do końca nie wiem czy to rozrząd bo nic nie stuka łańcuch ani nie brzęczy błędów też nie wurzuca żadnych. jeszcze się zastanawiam czy tego dźwięku nie powoduje jakiś element gumowy przy napinaczu paska wielorowkowego, przy sprzęgle klimy czy coś takiego.

co sądzisz o tych zestawach 

https://www.iparts.pl/czesc/zestaw-lancucha-rozrzadu-hepu-210436,0-178-210436-2839702.html#103278

https://www.iparts.pl/czesc/zestaw-lancucha-rozrzadu-ijs-group-401280fk,0-4862-401280fk-3256556.html#103278

https://www.iparts.pl/czesc/zestaw-lancucha-rozrzadu-fai-autoparts-tck252l,0-267-tck252l-2196554.html#103278

Niechce dużo wydawać bo zamierzam nim pojeździć jeszcze max 2 lata a nie robię dużych przebiegów max 10 tys rocznie nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,spoko już sobie poradziłem coś nie tak było z przesyłem danych ,już troszkę zapoznałem się z literaturą ale muszę sobie tłumaczyć bo niestety u mnie krucho z angielskim, a co do rozrządu to jak będziesz zakładał to lepiej wymienić zestaw z kołami,bo one też się zużywają i wtedy napinacz jest bardziej wychylony, i skraca się przebieg rozrządu ze względu na hałas łańcuchów.A co do twoich spostrzeżeń to musisz zdjąć pasek osprzętu i osłuchać wszystkie podzespoły które napędza pasek kręcąc nimi,tak może zlokalizujesz hałas który cię niepokoi.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem o wariatorach to zależy jaki masz przebieg i na jakim oleju silnik pracuje i co ile go wymieniasz, raczej wariatory się regeneruje,rozbiera czyści smaruje i składa najważniejsza jest zębatka czy nie jest bardzo zjechana , jak jest to niestety wymiana na nowe.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...