Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siatla LED adaptacyjne w Qashqai Tekna


Robert12345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich 

Jestem nowy na tym forum. Jesli moze juz sie taki temat pojawil prosze o linka. (Ja nie znalazlem)  

Posiadam Nissana Qashqai Tekna 2017 po lifcie. Samochod ma swiatla LEDowe i do tego skrecaja sie w zaleznosci od pokozenia kierownicy (doswietlanie zakretow).

Problem polega na tym ze swiatlo od strony pasazera przy skrecie kierownicy okolo od 90 do 100 stopni w strone pasazera - gasnie 

Czyli... swiatlo zaczyna skrecac (co widac stojac przed sciana) zaczyna doswietlac zakret  i nagle cala lampa gasnie i znowu zaczyna swiecic przy dalszym skrecaniu kierownica. 

Po poszukiwaniu za roznych forach znalazlem podobny problem (wlasciciel zamiescil filmik - do oglaczniecia ponizej ) Wtedy akcja zakonczyla sie wymiana calej lampy na gwarancji. 

Moje autko jest juz 5 letnie i chyba gwarancja juz nieobowiazuje. Lampy raczej tez nie bede z tego powodu wymienial. (cena kosmiczna)

Chcialbym wiec wylaczyc ta opcje doswietlania zakretow. Znalazlem wtyczke w lampie odpowiedzialna za ta funkcje i odlaczylem ja. Przestala doswietlac zakrety i nie gasnie,

Pojawia sie niestety blad ukladu na wyswietlaczu.. 

Czy jest mozliwosc i jesli jest to jak wylaczyc ta opcje w jakims module zeby nie doswietlal zakretow i nie pokazywal bledow .

Prosze o informacje co to za modul i czy jest jakis komputer diagnostyczny w rozsadnych pieniadzach ktory robi takie rzeczy. (Lepszy komputer sie zawsze moze przydac. :)) )  

 

Pozdrawiam wszystkich 

 

Edytowane przez Robert12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...