Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opis techniczny i dane regulacyjne do maximy QX


Gość Lift
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ma lub wie gzie kupić książkie odnośnie:

Opisu technicznego i danych regulacyjnych do maximy qx 2.0 ewentualnie 3.0 lub wersji USA.

nigdzie nie mogę owych informacji znaleść a są mi niezmiernie potrzebne,

interesuje mnie coś na podobe:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=76914909

http://www.wkl.com.pl/oferta.php?kd=1&dzial=1&id=342 - w tej akurat maximy nie ma.

ksiąki wydawanej przez WKŁlub inne wydawnictwo, ewentualnie jakies CD, cokolwiek

 

byłbym wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne.

tylko czy jest też zmianka o 2.0 i o polsku jakas wersja :)

bo muj angielski t kuleje. szkoda ze nie ma u nas takiego kompedium wiedzy. ..

 

niee. o 2.0 nic nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

interesowała by mnie ta ksiązka którą masz, moze masz ją zeskanowaną lub cos w tym stylu. każde info mi sie przyda. byłbym wdzięczny

 

pozdrawiam

 

spoko moge poskanowac. ale 300 stron troche zajmie.

schematy pewnie masz to mi juz troche odpada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

interesowała by mnie ta ksiązka którą masz, moze masz ją zeskanowaną lub cos w tym stylu. każde info mi sie przyda. byłbym wdzięczny

 

pozdrawiam

 

Ja mam caly FSM (Factory Service Manual) na CD do Maximy USA 3.0 z 98 roku jesli chcesz to daj mi adres i ci wysle kopie.

 

Jest tego duzo to Wackowi zejdzie chwile a ja plytke w kilka minut zrobie i na poczte.

 

Pzd.

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

interesowała by mnie ta ksiązka którą masz, moze masz ją zeskanowaną lub cos w tym stylu. każde info mi sie przyda. byłbym wdzięczny

 

pozdrawiam

 

Ja mam caly FSM (Factory Service Manual) na CD do Maximy USA 3.0 z 98 roku jesli chcesz to daj mi adres i ci wysle kopie.

 

Jest tego duzo to Wackowi zejdzie chwile a ja plytke w kilka minut zrobie i na poczte.

 

Pzd.

Slawek

 

masz na CD??

to ja tez chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

interesowała by mnie ta ksiązka którą masz, moze masz ją zeskanowaną lub cos w tym stylu. każde info mi sie przyda. byłbym wdzięczny

 

pozdrawiam

 

Ja mam caly FSM (Factory Service Manual) na CD do Maximy USA 3.0 z 98 roku jesli chcesz to daj mi adres i ci wysle kopie.

 

Jest tego duzo to Wackowi zejdzie chwile a ja plytke w kilka minut zrobie i na poczte.

 

Pzd.

Slawek

 

masz na CD??

to ja tez chce :P

 

dawaj adres to jeszcze kartke swiateczna ci wysle gratis :)

 

EDIT: Na CD jest rewelacja bo sobie szukasz co chcesz, kiedy chcesz i w kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mój adres:

Paweł Smoliński

Ławy 49

07-411 Rzekuń

pow.ostrołęcki

 

powiedz ile tyko chcesz za te CD to prześle Ci na konto.

 

chyba sie nie wypłace :)

 

o kase sie nie martw ... jak bede potrzebowal przysluge w okolicy pow. ostroleckiego to bede pamietal o tobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki wiec jestem dłużnikiem:]

 

rozmawiałem z WielkimWacem, podobno wiesz troche o chip tuningu. mam 2.o wersja euro i chciałbym zrobic własnie sobiechip. opłaca sie w niej to robic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki wiec jestem dłużnikiem:]

 

rozmawiałem z WielkimWacem, podobno wiesz troche o chip tuningu. mam 2.o wersja euro i chciałbym zrobic własnie sobiechip. opłaca sie w niej to robic??

 

musze pogadac z gosciem co sie tym zajmoje. Dam ci znac na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam :)

 

sprawdzałe odnośnie tych obrotów. nie odcian mi ptzy 6500 ale wręcz sie wkręca do 7000. pozwoli uniknąć mi tym chyba wizyty w serwisie. wiec jedno chyba mam już za sobą :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam :)

 

sprawdzałe odnośnie tych obrotów. nie odcian mi ptzy 6500 ale wręcz sie wkręca do 7000. pozwoli uniknąć mi tym chyba wizyty w serwisie. wiec jedno chyba mam już za sobą :]

 

pozdrawiam

 

no prosze jaka niespodzianka. jednakze odwiedzilbym serwis dla wyprzedzenia zaplonu i dostrojenia mieszanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Pytanie mam do Sławka odnośnie tych płytek CD do maximy, czy wysłąleś może??

 

pozdrawim

Paweł

 

witam.

Sorry ale jeszcze nie wyslalem. Mysle ze jutro dam rade. Mam remont w domu takze mam nadzieje ze rozumiesz jaki jest bajzer :)

 

Dam ci znac na pw jak juz wysle (mysle ze na 95% jutro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam w Nowym Roku, życząc wszystkiego najlepszego, szerokiej drogi, i zrealizowania swoich planów.

 

Mam też pytanko do Butryma ad tej ksiażki do maximy na CD, przepraszam ze tak nalegam ale jest to mi potrzebne na prace przejsciową jako musze zrealizować. wybacz mi za to nachalność i daj znac jak dasz rade wysłać.

pzdr

 

PAweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...