Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie byliscie najdalej swoimi Primerkami?


Gość sashxxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją primerka najpierw zaraz po kupnie bez zadnego przegladu przyjechalem z niemiec ponad 1100 km... bez problemów. Byłem w holandii w sumie 3500 km przez 6 dni i podobnie zadnych problemów. 4 osoby plus full bagarzu. Nic nawet nie stukneło ani skrzypneło. Dopiero w Poslce... ale to podobno nasze drogi halasują... Nad polskie morze około 500 km w jedna strone jezdziłem tak jakbym miał jechac trase 50 km... bez zbednych przygotowań no i oczywiscie zadnych problemów. Ufałem jej bardziej niż swojej kobiecie :lol: Sunny też sie spisuje ale to już inna jazda.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

6320 km Gdańsk> Bogatynia>Czechy>Słowacja>Węgry>Rumunia(Trasa Transfaragaska) Bułgaria- Sozopol. Po trasie Primerce należy się pomnik szczególnie po trasie transfaragaskiej.

Piękne widoki w rumunii tylko drogi bardzo dziurawe. Zawieszenie do wymiany.

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja p10 o maly wlos nie wybralem sie na tamten swiat ;) dalej sie nie da :lol:

na szafie ponad 300 000km

sunny n14 niemcy ,czechy

micra k10 najdalej czechy ,austria ,francja ,wlochy ,slowacja,

micra k11 najdalej czechy ,czechy ,slowacja, niemcy, szwecja ,chorwacja ,rosja ,bialorus

micra k12 czechy ,niemcy

prairie m11 niemcy ,rosja ,czechy ,slowacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja właśnie wróciłem z chorwacji ze szczecina do chorwacji przez austrie w obie strony

prawie 3000 km autko spisało sie bezproblemowo

cała trasa prawie na lpg stacje gazu sa rozlokowane co 400km i na tyle

prawie starcza mi zbiornik na trasie przy predkości na autostradach ok 140 kmh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w minione wakacje zrobiłem dwie trasy : Sankt Petersburg (Rosja) -przez Litwę, Łotwę i Estonię- oraz Split (Chorwacja) - przez Czechy, Austrię i Słowenię ------bez przygód :smile:

 

Spalanie chyba w normie- 5-6l. /100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość B_E_R_E_K

ja we wloszech bylem najdalej. 1500km w jedna strone jakies 20h non stop prawie za kolkiem bo pogoda straszna:/ pozniej jakis 1000km po wloszech i powrot do PL kolejne 1500km i wypadek przy wyjezdzie z wloch:// ale jakos dojechalem bez lewego lusterka do PL Poprzedni wlasciciel byl nia w bulgarii w danii i paru innych krajach i nigdy nikogo nie zawiodla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wa-wa - Sarny (Ukraina), tam na miejscu jakieś 300 km i powrót, cała trasa na LPG,, łącznie 1800 km, zablokował się tłoczek w tylnym lewym kole ale do domu wróciliśmy, wymiana klocków (z Kashiyamy na TRW) i czyszczenie tłoczka 190 zł w Natolinie k. Grodziska Maz.

Drogi główne OK, reszta jak u nas 30 lat temu albo i gorzej, czasem ciężko na 1-ce.

Ale w Sarnach kilka Nissanów widziałem, nawet Laurela, tylko ta moda na ciemne szyby, od razu mnie zdradzała żem nie z Ukrainy. Policji nie spotkałem, ale wcale nie chciałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dejneks

Wrocław - Ostróda - Warszawa - Ostróda - Wrocław (przez Leszno) razem jakieś 1500 km rewelacyjnie sie prowadzi i ani grama zmęczenia lub bólu pleców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość barti122

A ja swoim nissanem wróciłem tydzien temu znad Morza śródziemnego we FRancji 2400km w jedna strone zero awari 28H ciagłej jazdy z przerwa na tankowanie i krotkie fajeczki Jestem zaj... zadowolony z nissana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CichyBart

eee, popieściło niektórych... ja w Łodzi, jakieś 180km ;) ale w wakacje jadę nad morze z rodzinką, więc widzę, że nie mam się czego obawiać.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co rok latam ze dwa razy po Niemczech, zwykle ok 2000km w sumie z droga powrotna.

;-)

 

Jutro kolejny wyjazd ;-) I kolejny w Lipcu ale tylko do Berlina to blizej, za to nigdy po duzych miastach nie jezdzilem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najdalsza jednorazowa trasa - Wrocław - Warszawa + wioski (912 km) w 9 godzin - autko szło aż miło :) pierwszy raz spalił mniej jak 6 na 100 :D - 5.8 :D

 

Pozdro

 

P.S. 20 tys w 5 miechów ... i idzie dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CichyBart

W poniedziałek jadę do Karpacza. ok 13 wyjazd z Konina, po 16, nawet po 17 Wrocław, tam mała przerwa i Karpacz ok 21, nawet później. Po drodze wymiana opon.

 

Ktoś po drodze mieszka i strzeli sobie fotkę z moją "ekipą Karpacz 2008"? Czekam na PW jak co (podam nr kom i jakoś się zdzwonimy :>).

 

Pozdrawiam

 

http://mapa.targeo.pl/1_konin,,2_karpacz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd ze Stargardu o 18 w środę i przez Sassnitz (Prom) na cmentarz w Kristinehamn (Szwecja) zapalić znicz i powrót w piątek o 1 w nocy.

1750 km – średnia 7.3 l benzyny na 100 - P10 z 1995 r. 268000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Moja pierwsza trasa primerką (p11.144 2.0 diesel) jaką nią pokonałem, a zarazem póki co najdłuższa: Edynburg - Frankfurt nad Menem - Praga - Wrocław. Z błądzeniem (aczkolwiek niewielkim) ponad 1500km. Primerka miała jak się potem okazało pompę paliwową nie do końca sprawną, ale nieświadom goniłem (bo czas gonił) średnio 155-165km/h i spaliła mi ok 12l/100km. Jednak wtedy nie miałem pojęcia jak się jeździ, żeby choć troszkę ograniczyć ten wir w baku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn-Dortmund troche zaladowany 1200 km 10godz ( byly jescze granice ) predkosc okolo 180km/h miejscami 200km/h a czasami i 80km/h p10 gt spalanie okolo 12-13l na 100km lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...