Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie byliscie najdalej swoimi Primerkami?


Gość sashxxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Warszawa - Budapeszt - Zagrzeb - Pula - Split - Dubrovnik - Sarajevo - Budapeszt - Warszawa + okolice.

W sumie jakies 4000km bez najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

polska/lublin-czechy-austria-słowenia-chorwacja/trogir-węgry-słowacja- polska/lublin

super było

w tym roku powtórka

a właściwie chorwacja po raz czwarty :D

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wakacje trogir w Chorwacj przez Słowację. W obie strony ok.3000km.

Wyjazd w nocy w piątek, natomiast rano strzeliła jedna cewka zapłonowa-szok!

Szybka wymiana (na wszelki wypadek zmiana sposobu pobierania sygnału prędkości obrotowej u gazowników - zuch chłopaki), szybki wypad na szrocik (100km w obie strony) po 2 cewki na zapas i wieczorem w drogę, a co? Twardzi jesteśmy.

Z dwójką dzieci zapakowane na full auto średnia ok. 9.5-10 l LPG/100km.

Cała wyprawa zero problemów, zapasowe cewki woże w bagażniku do dziś i nic.

Super autko, Ścigac się nie da ale na ttrasie sobie radzi.

Spory fart że cewka wcześniej strzeliła, ale za to jak adrenalina 2 noce nie spałem za kierownicą i to bez Red Bulla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa Szczecin-okolice Brestu we Francji ponad 1800 km w jedna strone (w sumie ok 4000 km bylo..-wycieczki na miejscu itp)...auto zapakowane (4 osoby + bagaze na tydzien...w ogole nie bylo miejsca w aucie...ledwo ledwo sie zmiescilismy...) spalanie wyszlo ok 9l/100 (w Niemczech ok 150 km/h, Belgia 120, Francja boczne drogi)... po ok 1700 km zapiekl sie hamulec z przodu...a w drodze powrotnej wysiadly zaroweczki w tablicy rozdzielczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z moich ostatnich tras moja Primerka była Olsztyn- Rzeszów w 5 godzin z jednym postojem i spowrotem i miałem taki ciekawe odczucie ze autko po przejachani 500 km jakby lepiej sie wkręcało na obroty i mniej paliło:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

A ja kiedys byłem w EuropaPark na rollercoster-ach (potem Francja bocznymi). POLECAM wybrac sie do EUROPAPARK (po drodze na basen Tropical :) ) W sumie 6.5/100, zadnych problemów (pomimo wyślizganego sprzegła, padnietej przepływki, słabego aku, cieknącego magla (kupiłem 2 l oleju w Poznaniu) dojechałem i wróciłem).

PS na moim foto sprawdzałem olej pod basenami Tropical. Acha to była Nasza Podróz Poślubna Primerą.

Edytowane przez sq5lf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kyniu1985

Stalowa Wola-Stambuł(Turcja).W obydwie strony 3500km.:)

 

W sumie zaden wyczyn 7 lat temu bylem w tym samym miejscu poczciwym fiatem 125p...extrema:)

Edytowane przez kyniu_1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lipiec 2010, bardzo upalne lato, Szczecin - Marsylia, Cannes, Nicea, Monako (tam 2 tygodnie) i powrót do Szczecina, w sumie ok 5000km, PW11.144 - 1.8, 2 dorosłych (kierowcy), 2 dzieci 4i6 lat, lodówka 12V, klima non stop, duży bagażnik dachowy, zapakowani w obie strony na full, żadnego problemu, żadnych niespodzianek - nyska się sprawdziła. Na Lipiec 2011 planowana jest skandynawia.

post-5630-0-63704700-1300308423_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z żoną w ostatnie wakacje Skandynawię: Dania lądem, potem przez Szwecję, Oslo południowym wybrzeżem Norwegii aż za Bergen do drogi Troli i powrót promem. Łącznie ponad 5300km. W tym roku za to właśnie uderzamy na południe Francji, Monako może część Włoch. Także jak będziesz miał pytania to zapraszam, ja też się pewnie z jakimiś odezwę.

DSC_5025.JPG

Edytowane przez ulisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, napewno będziemy się konsultować w sprawie skandynawii. Służę pomocą w wyprawie na lazurowe wybrzeże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...