Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dysze spryskiwaczy szyby przedniej


Kris_Ka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy macie moze jakies propozycje na spryskiwacze szyby przedniej? Jeden ze swoich popsulem i teraz leje. Cena w ASO miazdzy. Ponad 2 stowki. Czy macie jakies sprawdzone zamienniki od innego auta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam! Zupełnie przypadkiem kiedyś nabyłem dwa spryskiwacze, ostatnio je wygrzebałem i jeden właśnie podmieniłem bo też miałem problem.

Tylko za cholerę nie wiem od czego to są spryskiwacze :D 

...ale obiecuję sprawdzić. Poszukam w historii zakupów, bo chyba wysyłkowo kupowałem. A jak nie, to po powrocie do domu fotkę zrobię.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w historii zakupów nic nie znalazłem, ale postaram się o zdjęcie trochę szybciej. ;)

Choć podejrzewam, że to do Subaru Imprezy GD. Ale trzeba potwierdzić...

Edytowane przez Popeye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dokładnie sfotografować tę dyszę trzeba jednak poczekać jeszcze 10dni. Na dzisiaj mam to:

IMG-20220809-WA0016.thumb.jpg.e4d81a501f216e0ed784c208738458e6.jpg

Oryginał

 

IMG-20220809-WA0017.thumb.jpg.e5a8da7cbdd1da900aae2c7f5144012b.jpg

Zastępczak

 

Przypomniało mi się jeszcze, że oryginał miał oprócz wężyka podłączone dwa przewody. Ale postanowiłem je odłączyć i się nie przejmować. Nie wiem co to może być - podgrzewanie dyszy??? Tak czy siak działa bez wiązki.

Małą wadą jest brak możliwości regulacji tej zastępczej dyszy, ale pryska prawie idealnie. Tylko nieznacznie za nisko.

 

Sam obejrzę po powrocie to osądzę, ale wydaje mi się że to będzie dysza od Imprezy GD:

https://parts.subaru.com/p/Subaru_2007_STI-25L-TURBO-6MT-4WD-Limited-Sedan/Windshield-Washer-Nozzle-Left/49300300/86636FE041.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...