Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan QQ J11 problem z szumiącym radiem przy odbiorze stacji radiowych.


tama14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,pacjent to Nissan qashqai J11 z 2016r po wkrótce jaki problem występuje. Fale radiowe na większości stacji radiowych kiedy jest "odpalony" silnik szumią dosyć wyraźnie ,przy kanale radiostacji która jest w danej chwili blisko samochodu szumy są praktycznie niesłyszalne. Kiedy jest włączone radio w samochodzie wszystkie stacje radiowe nie szumią odbiór jest dobry,kiedy włączę zapłon nic się nie zmienia ,kiedy silnik zacznie pracować szumy na stacjach są wyraźnie słyszalne jak na filmie. Dalej będąc samochodem np . m.Łodzi włączając dostępne stacje radiowe nie słychać szumu w głośnikach oddalając się z miejscowości narasta szum . Przerobiłem temat z antenami jak na filmie zmieniałem ,zamieniałem odczytywałem wskazania siły sygnału na każdej antenie było podobnie ,także przy testach z "odpalonym" i wyłączonym silnikiem. W filmie przedstawiam model radia i złącza ,a także wzmacniacz który zakupiłem przez internet. Czy ktoś mógłby rozwiązać zagadkę dlaczego występują szumy w niektórych sytuacjach ,a jeśli słusznie byłoby dołączyć wzmacniacz do instalacji anteny to jak to trzeba zrobić ,które kable połączyć . Dziękuje za rady i komentarze.  ps adres filmu z moim problemem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...