Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Scan_tech_Nissan


Gość Mauzer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ oczywiście , że można wszystko można , tyle że z angli (najbliżej) to z przesyłką wychodzi ok 200 funtów, a jak liczyłem koszt części to maxymalnie 100zł!!!!! wiec chyba warto :)

Po takiej cenia to pewnie, że warto - tylko, żeby ktoś miał czas i potrafił to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Piotrek503
jeśli nie masz 7 pinu to odpada norma ISO 9141-2 obejmująca piny 7 dla K i 15 dla L. Zostaje więc norma SAE J1850 obejmująca 2 dla K i 10 dla L. Ale wstrzymaj się parę dni, spróbuję się upewnić na 100%

Nadal czekam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz 7 pinu to odpada norma ISO 9141-2 obejmująca piny 7 dla K i 15 dla L. Zostaje więc norma SAE J1850 obejmująca 2 dla K i 10 dla L. Ale wstrzymaj się parę dni, spróbuję się upewnić na 100%

Nadal czekam :?

 

Ty czekasz, a ja polecam :)

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=12887

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość mar0791

witam,jesli to nadal aktulane to prosze o przesłanie na poniższy dares programu diagonostycznego i fejsa do niego bo z tego co czytam to nadal jest chyba problem nierozwiazany do kona

moj model p10 '95 2.0 slx pelna elektryka

z gory dziekuje

mar0791@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat chyba umarł na dobre?

Odkurzę więc i zapytam czy doszedł ktos w końcu do tego jak zdiagnozować Primerę P11.144 z silnikiem TD czyli CD20T ?

Wiemy że piny 2 i 7 są puste tylko co dalej.

Może wie ktoś jakiego toprotokołu uzywa bo w instrukcji serwisowej nic na ten temat nie ma. Od razu Consult II i tyle.

Podejrzewam że wielu użytkowników CD20T będzie wdzięcznych jak ktos się wypowie na ten temat.

 

[ Dodano: Sro 14 Sty, 2009 22:38 ]

Wyszło że odpowiadam sam sobie.. no trudno...

Po raz kolejny odkurzam temat ponieważ może pojaiło się światełko w tunelu dla Primery TD z wtyczką jak OBDII która niekoniecznie nią jest.

Szperałem po necie i natknąłem się na instrukcję do silnika CD20 w Nissan'ie Serena.

Poniżej link do niej:

 

www.sky.od.ua/~eugeny/serena/motor_cd20.pdf

 

Niby podobna instrukcja jak do Primery ale przejdźcie na stronę EC-CD-27.

Tam jest widok złącza diagnostycznego i tutaj chciałbym poruszyć temat czy ktoś może próbował takiego sposobu na CD20T w Primerze po lifcie? Może właśnie na tym polega autodiagnostyka w tym samochodzie skoro zwykły czytnik OBDII nie zdaje egzaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja się właśnie przymierzam do kupna elm327 na obd2. ponoć ma działać. Co do samodiagnostyki silnika jest dokładna instrukcja bodajże w dziale zrób to sam. u mnie zadziałało.

 

Mam też pytanie, czy ktoś się orientuje czy TEN będzie pasował do p11.144 z silnikiem diesla, takim jak kolegi powyżej?

pozdrawiam

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też pytanie, czy ktoś się orientuje czy TEN będzie pasował do p11.144 z silnikiem diesla, takim jak kolegi powyżej?

pozdrawiam

Janek

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...