Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra - Model


wojciechu11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem Micrę 2019 i tu mam pytanie, nie widzę w dokumentach żadnej wzmianki o modelu ( Visia,Acenta, NC lub może jeszcze inny, na pewno nie Tekna ?)

Po jakich szczegółach wyposażenia można określić model, może których z kolegów podpowie. Jest to potrzebne do ubezpieczenia.

Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Nawet szklana kula nie odpowie Ci na tak postawione pytanie. Oprócz wersji możesz mieć jakieś pakiety. Jedyne rozsądne wyjście to wklepać VIN do Vin Dekodera (masz ich na forum sporo) i już coś będziesz wiedział. możesz też zadzwonić do ASO i na podstawie VIN, przy odrobinie dobrej woli mogą Ci pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wydawało mi się że jest jak w QQ czy Xtrailu, tam było jasno określone który to który. Wiem bo miałem QQ ( miałem Acentę i wiedziałem czym sie różni, a teraz ma Xtraila Teknę i też wiem jaka jest różnica z innymi wersjami).

Tam po wyposażeniu od razu było widać co jest co. Także nie kula tylko dobre chęci tych co maja Mikrę. A co do VIN to tam akurat w raporcie takiej informacji nie ma.

Zadzwonię do ASO, ale zależało mi na czasie, ponieważ jutro muszę ubezpieczyć auto, dlatego pytanie wylądowało na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
11 godzin temu, wojciechu11 napisał:

Także nie kula tylko dobre chęci tych co maja Mikrę. A co do VIN to tam akurat w raporcie takiej informacji nie ma.

Gdybyś podał VIN, to dawno dostałbyś odpowiedź na tacy, bo to że jeden dekoder nie pokazuje wersji, nie oznacza że inny nie pokaże.

W przypadku Pulsara TEN DECODER akurat pokazał mi, że mam Teknę 

https://japancars.xx/index.php?route=catalog/nissan

(w miejsce xx wpisz w linku ru) ... bo jak wpisałem tutaj kompletny link, to go wywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za odpowiedz.

w innym temacie wpisałem VIN a tu zapomniałem : VNVK1400063970333

Sprawdzałem na https://japancars.xx/index.php?route=catalog/nissan już wcześniej, ale tam wogóle nie widzi VINu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
Godzinę temu, wojciechu11 napisał:

ale tam wogóle nie widzi VINu.

No to nie wiem jak sprawdzałeś, skoro Tobie nie widzi, a mnie widzi. Tylko dziwne, że dla VIN-u który podałeś, podaje takie dane
97c8074fab55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem raz Francję. Ale sprawdziłem w ASO VIN żeby sprawdzić gwarancję. Potwierdzili mi że jest wszystko ok. Nie wiem dlaczego VIN  pokazuje tak dziwnie. Na https://historiapojazdu.gov.pl/ pokazuje już prawidłowo.

Mi pokazuje tak:

Katalog części zamiennych do NISSAN i INFINITI

 
Kod VIN:  
Przystępować
Nieznany kod VIN

Oczywiście na stronie VIN widać, tylko w kopii znika.

Pozdrawiam

Edytowane przez wojciechu11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten vin to dobry? Bo mnie nie pasuje, że dla rocznika 2019 po 14 są trzy zera gdy nawet roczniki 2017 miały dwa.

 

Micrę robią w tej samej fabryce co Clio, we Francji. Tak mi przynajmniej w Renault mówiono.

Niestety mam dostęp tylko do 01.2019. Nowszych mi nie znajdzie. Tego VIN-a nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN jest ok, mi pokazuje wszystkie dane techniczne, oczywiście oprócz modelu.

NISSAN, K14, MICRA 999 cm3 , benzyna samochód osobowy, wielozadaniowy Status rejestracji Zarejestrowany Badanie techniczne aktualne Polisa OC aktualna VIN VNVK1400063970333 Rok produkcji 2019 1. Dane techniczne Maks. masa całkowita ciągniętej 1200 kggov.pdf

 

Edytowane przez wojciechu11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojciechu11 napisał:

VIN jest ok, mi pokazuje wszystkie dane techniczne, oczywiście oprócz modelu

Gdybyś jeszcze raczył podzielić się namiarem na dekoder który Ci pokazał prawidłowe dane :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dla wszystkich vinów np. z otomoto dla roczników do 02.2019 pokazuje wszystkie wersje. Oczywiście nie ma w nim nway, nconnecta bo te są zwane np. acenta plus. Ten vin jest specyficzny. Wszystkie, które są na otomoto, a które patrzyłem, łącznie z nowymi u dealerów mają dwa zera po 14. Ale skoro piszesz, że vin jest ok to nie będę podważał. A jaki jest miesiąc produkcji tej micry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Andrzej G napisał:

Gdybyś jeszcze raczył podzielić się namiarem na dekoder który Ci pokazał prawidłowe dane :rolleyes:

2 posty wyżej raczyłem , jak widać podać adres, ale skoro go nie zauważyłeś to proszę :  https://historiapojazdu.gov.pl - 

HistoriaPojazdu.gov.pl

Bezpłatny raport z Centralnej Ewidencji Pojazdów

Tam trzeba znać 3 rzeczy: nr rej, VIN, i datę 1 rej.

Edytowane przez wojciechu11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich. Chciałem prosić o pomoc w odkodowaniu opcji wyposażenia które posiada moje auto. Będę wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam 

VSKDDAC13U0113017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć to pytanie w dziale pulsara. Jak znajdę chwilę wieczorem to Ci sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...