Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przednie lampy pathfinder 4.0


Qnikol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś próbował zamontować do pathfinder 4.0 2010 lift z USA lampy przednie w wersji europejskiej? Wiem, że nie pasują mocowania. Czy ktoś próbował go dopasować? Może wystarczy lekka przeróbka?  

Większość Path z USA widzę że jeżdżą na lampach oryginalnych gdzie światła jest symetryczne, pozycjine żółte. Zastanawiam sie jak jest z badaniem technicznym.. dziękuję za wskazówki

s-l400 (2).jpg

Edytowane przez Qnikol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do żółtych pozycji potrafią się przyczepiać, ale zależy od konkretnego diagnosty jak bardzo, ostatecznie można  dorobić w kloszu jakieś dodatkowe białe światło jako pozycje i to rozwiązuje problem.. z tym, ze lampy są symetryczne nie ma problemu, lewą ustawia się niżej i przechodzi badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info. W takim razie Muszę ściągać pewne lampy z USA. Obe są pięknety. 

Czy Path z USA po lifcie mają światło przeciwmgielne? 

Jak poradziłeś z światłem przeciwmgielne tylne?

 

Edytowane przez Qnikol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciwmgielne przednie to pewnie maja albo nie, w zależności od wersji, tak jak przed liftem. przy tylnym najłatwiej dodać jakąś dodatkową lampkę, ja tylnie zrobiłem dokupując lampę montowaną w gniazdo haka 2", ma żarówkę 2 żarnikową , normalnie 20w zaświeca się jako światło stop, ja podłączyłem do włącznika i mam wymagane na przeglądach czerwone przeciwmgielne 20w, szkoda mi było zamieniać jedno wsteczne z klosza lampy, przy 2 oryginalnych żarówkach wstecznych jak jest w USA, znacznie lepiej oświetla cofanie.

_DSC1143m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 24.03.2023 o 14:06, naumnaum napisał:

Ktoś zamontował europejskie lampy do wersji usa? dużo jest przeróbek? 

Ja. Niestety 😫 wybrałam depo firmy i teraz po 5 latach zmieniam. Szukam dopasowanych Hella ale póki co ciężko. Przy zmianie chłopaki od mechanika mówili że trochę przeróbek było. Min mocowania. Ale lampy siedzą dobrze tylko ich jakość kiepska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...