Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Panel radia


mlacic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje przedniego panelu ramki radia Nissan Pathfinder 2005 jak na zdjęciu chce zainstalować radio 2 din

DDC45E2A-9EDE-4B53-A913-692B86692072.png

Edytowane przez mlacic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką ramkę ... czekaj, ta na fotce to moja :D

Zamieniłem ją na kolejną, identyczną ale w lepszym stanie, bo mi się ułamało kilka gniazd śrubek od spodu. Oprócz tego ma drobne "poparzenie" od superglue na pokrętle poniżej prawej kratki wentylacyjnej. Mogę ją odstąpić, jeśli ktoś ma ochotę naprawić sobie te ułamane gniazda. Pamiętam: jedno od przycisku awaryjnych, jedno od panelu klimy i może jeszcze jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ha, to ja się podłącze do tematu, bo chodzi mi po głowie wymiana na androida. Moja konsola wygląda jak poniżej...

433251709_Radiopathfinder.thumb.jpg.9267af5f48f1a75eae78025d31077ddc.jpg

Czy ktoś byłby mi w stanie powiedzieć, czy w to miejsce pasowało by coś takiego od Navary:

https://pl.aliexpress.com/item/1005002765433440.html

Wiem, że trzeba by przerabiać coś, żeby panel klimy tam zamontować i pewnie jeszcze coś tam by się znalazło do przeróbki. Ale generalnie chodzi mi o to, czy ta konsola by pasowała?

Znalazłem gotowce do mojego auta, ale są jakoś zbójecko drogie...

https://pl.aliexpress.com/item/1005004263135985.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuscilem sobie temat bo mam taka samą konsolę wraz ze stereowaniem klimą nawiewami etc. Jest opcja zmienić to aby wszystko było jak należy ale jak słusznie zauważyles trzeba wywalić kupe kasy. W USA ten system nazywa sie Spectra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...