Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

obrotomierz nie działa :(


Gość kyru

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim,

słuchajcie potrzebuję pomocy, obrotomierz mi siadł, tzn. raz sobie działa a raz wskazówka niezmienia połozenia leżąc na zerze ;).

Czy mieliscie takie przypadki, co sprawdzić, czy obrotomierz ma bezpicznik?:)

Czekam na Wasze sugestie..

Pozdrawiam i zyczę miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za auto ale dla mnie to objaw typowy przy uszkodzonej (zacierającej się) lince.

a jak wyobrazasz sobie linkowy obrotomierz? bo ja sobie tego nie wyobrazam.w zadnym samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyobrazasz sobie linkowy obrotomierz? bo ja sobie tego nie wyobrazam.w zadnym samochodzie

:oops: źle odczytałem fakt chodzi o obrotomierz a nie prędkościomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzę, że to jakaś wypalona scieżka w module konsoli, raz łaczy a raz nie. Obrotomierz bierze impulsy albo z sygnału cewki zapłonowej albo z któregoś z czujnikó położenia wału. Może tam coś nie łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zależy jakie Sunny

:oops: źle odczytałem fakt chodzi o obrotomierz a nie prędkościomierz.

 

predkosciomierz to juz w sunnym elektroniczny a nie linka. to nie maluch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam probolem. Choc u mnie mniej uciazliwy, bo obroty trzyma na postoju. W trasie, podczas przyspieszania rosna. Ale po chwili sie zatrzymuja, nawet spadaja, by po chwili znow wskoczyc na (jak sadze) wlasciwa skale. Jade powiedzmy stowka i obtorek jest na wartosci 3,3, po czym spada na 2,2 i nie chce drgnac, by po chwili znow wrocic na wlasciwe miejsce.

Najlepiej jest jak na postoju dam w gaz. Zamiast rosnac, spada do zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...