Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wąż ssący p12 między przepływomierzem a przepustnicą


Fish4444
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. 

Moi drodzy forumowicze mam dziurę w wężu łączącym przepływomierz powietrza a przepustnicą, dostaje lewe powietrze, wyskakuje błąd lambdy że uboga mieszka, i teraz pytanie ma ktoś może jakiś patent jak to pokleić albo włożyć jakiś zamiennik z innego modelu bo niestety część już jest nie do kupienia. 

Numer części 16578au000

16578au000a 

Ja posiadam p12 1.8 2002 r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fish4444 napisał:

Witam.. 

Moi drodzy forumowicze mam dziurę w wężu łączącym przepływomierz powietrza a przepustnicą, dostaje lewe powietrze, wyskakuje błąd lambdy że uboga mieszka, i teraz pytanie ma ktoś może jakiś patent jak to pokleić albo włożyć jakiś zamiennik z innego modelu bo niestety część już jest nie do kupienia. 

Numer części 16578au000

16578au000a 

Ja posiadam p12 1.8 2002 r. 

Hej. Faktycznie nic nie ma w necie. Skleić da się wszystko, pytanie tylko gdzie ta dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fish4444 napisał:

Między tymi żeberkami 

 

Więc weź to do domu, dokładnie oczyść, odtłuść i nałóż warstwę kleju typu patex, mamut, itp. 

Zwróć uwagę z czego zrobiona jest ta rura (guma, plastik) Jeśli plastik to jaki? Powinien być symbol na rurce, typu POM, PVC, PP. Kupujesz klej który jest w stanie to skleić. 

Możesz też napchać między żeberka silikonu sanitarnego, tylko grubo dookoła. To nie rura od turbo gdzie panuje ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...