Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Regeneracja tylnego mostu


lukash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Przy wytracaniu prędkości słychać hałas. ASO twierdzi, że tylny most wymaga naprawy. Nowy kosztuje 60% wartości samochodu. Zastanawiam się na regeneracją tylnego mostu. Czy możesz mi polecić fachowca lub poradzić jak rozwiązałeś analogiczny problem?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z jakąkolwiek regeneracją !

To bez sensu -biorąc pod uwagę jak to jest robione a przede wszystkim ile kosztuje naprawa.

Kupisz bez problemu sprawny ,używany most za nie duże pieniądze.

Ta część jest teoretycznie niezniszczalna ,ciekaw jestem jak udało się Tobie ją uszkodzić?

 

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 5.10.2022 o 12:57, piotrek3 napisał:

Daj sobie spokój z jakąkolwiek regeneracją !

To bez sensu -biorąc pod uwagę jak to jest robione a przede wszystkim ile kosztuje naprawa.

Kupisz bez problemu sprawny ,używany most za nie duże pieniądze.

Ta część jest teoretycznie niezniszczalna ,ciekaw jestem jak udało się Tobie ją uszkodzić?

 

Witam

We wrześniu miałem wypadek holując przyczepę kempingową. Gość za mną przywalił w tył przyczepy, ta z kolei wyrwała hak i dostał tylny pas. Gdy ogarnąłem naprawę auta i zacząlem jeździć pojawiło się stłumione buczenie z tyłu gdy puści się gaz. Wystarczy delikatnie dodać gaz i buczenie znika. Wszystko wskazuje na dyfer. 

Też jak kolega wyżej zastanawiam się nad wymianą. Czy faktycznie nie ma sensu regeneracja ? Przecież kupując używkę zawsze jest ryzyko , że kupię to samo co mam.

Pozdrawiam

20220904_144448.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...