Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] problem ze spryskiwaczem


akarczma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie bravo.moja dziewczyna nie chce........ups.to nie tu

 

:lol:

a teraz powaznie:

 

mam problem ze spryskiwaczami.ciagle sie zapychaja.przedmuchalem sprezarka, wyciagnalem przewody i wyplukalem,zalozylem, i elegancko dzialaly.przez 30 minut.i znow zapchane.lewy wogole nie pryska(cos tam sie saczy)a prawey rzygnie czasami na szybe.co go boli?

przedmucham sprezarka to dzialaja fajnie ale po chwili lania znow to samo

czy w zbiorniku z plynem moge miec jakis syf?plyn zalalem nowy.co robic?jak sie zachowac?

jezdze tylko w deszcz:-)lub snieg hehehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbys dal mu zasilanie wodne z innego zbiornika ktory jest na bank czysty Jak wtedt tez bedzie sie zapychal to zanczy ze masz brud gdzies po drodze. Albo umyj dokladnie zbiorniczek. Chociaz to nie jest takie proste jak sie moze wydawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,moge go przeplukac woda pod cisnieniem:-)i tak zrobie i sie zobaczy.pozdro

Witam!

Polecam pomiedzy przewody koncowe a przewod z pompki wstawic filtr paliwa od motorynki. Raz na 2-3 miesiace wymienic na nowy koszt ok 2-3 zl.

U mnie dziala rewelacyjnie nic sie nie zapycha i trzyma cisnienie.

Pozdrawiam

Kamyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

juz dziala all.wymontowalem spryskiwacze i wyczyscilem od srodka igla i ciepla woda pod cisnieniem,ale syfu wypadlo,jakies bloto,kamyczki itp,wyplukalem tez ciepla woda zbiornik.aha,przedmuchanie sprezarka daje tylko chwilowy efekt bo jak ktos ma syf tam to i tak zaraz zie zablokuje. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie problemów ze spryskiwaczami mam pytanko!? Czy wiecie gdzie można dostać samą końcówkę spryskiwacza ( to co siedzi ma masce) :?: :?: . Połamałem przy przepychaniu i niestety mam już tylko sprawny spryskiwacz od kierowcy. W sklepie niestety nie ma takich "detali".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kupic spryskiwacze od kogos kto goni po wypadku caly samochod na czesci.na allegro stoi kilka p11 sam bym kupil pare rzeczy ale daleko :cry: p10 tez sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem warto zapytać o taką pierdółkę w serwisie - na pewno będzie drogo jak na kawałek dziurawej igiełki ale ile może to kosztować? 30 zł?

Nie ma tak lekko -mi zaśpiewali w serwisie 180zł....pogieło ich, aż sie zapytałem czy nie pomylili z wtryskiem :wink: . Wymoczyłem w ciepłej wodzie z octem i jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Stranger
A czysciles zbiorniczek? A moze silniczek jest padniety? Ja w swojej wymienilem i psika zdecydowanie mocniej. Koszt ok 50-60zl. Wymiana banalnie prosta.

Jakie były objawy padającego silniczka? Kiepsko sikał? Bo u mnie ostatnio zdecydowanie spadła wydajność spryskiwaczy i nie wiem czy to kwestia syfnego płynu, słabego silniczka czy zapchanych przewodów...

 

P.S. Jak wymontować do czyszczenia te badziewne końcówki spryskiwaczy? Jest w tym jakaś filozofia, czy to nic trudnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał taki problem do póki nie założył sobie filterka paliwa od malucha na wężyk i od 4 lat nie wie co to znaczy zapchany wężyk

Ja mam taki patent zastosowany od 6 miesiecy tez dziala rewelacyjnie.

Pozdrawiam

Kamyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...