Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Gaśnie na wolnych obrotach (wizyta u mechanika)


miichu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z primerą (rocznik 2003, silnik 2.0 benzyna + gaz, skrzynia automat). Problem polega na tym, że auto gaśnie na wolnych obrotach przy zimnych silniku (po nagrzaniu, jest już wszystko okej. Po włączeniu silnika i pozostawieniu na trybie "park" nie zawsze gasnie, ale po przerzuceniu na drive i wciśnięciu gazu jest to już pewne, że zdechnie. Kontrolka check engine od czasu do czasu potrafiła migać w trakcie jazdy. Byłem u mechanika, komputer nic nie wykazał. Po kilku godzinach dostałem od niego informacje, że przeczyścił przepustnice, wymienił świece i mogę go odebrać. Odebrałem go na następny dzień, odpalam i znowu ten sam problem. Dzwonię do niego o co chodzi (akurat gdzieś wyjechał i nie było go na miejscu), stwierdził, że będzie konieczna jeszcze jedna naprawa, bo jest problem ze slizgajacym się sprzęgłem (rzeczywiście, przy jeździe pod górkę objaw slizgajacego sprzęgła występował). Moje pytanie czy slizgajace się sprzęgło ma coś wspólnego z gasnieciem silnika w takim przypadku jak występuje u mnie? Zapłaciłem na recepcji przy odbiorze za naprawę która nic nie dała i żadnych kolejnych kroków oprócz tego slizgajacego sprzęgła również nie otrzymałem. Z góry dzięki za jakieś odpowiedzi, bo nie wiem czy dalej wyjaśniać to z mechanikiem czy pozostaje mi odpuścić sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuscic zbyt stary samochód, aby pchac sie w jakies powazniejsze koszta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...