Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Roleta bagażnika - Xtrail 7 seater


Rafaello007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jestem posiadaczem Nissana X Trail 2015, 7seater. W samochodzie nie było rolety tylnej bagażnika (auto z drugiej ręki). 

Widziałem na allegro rolety do Nissan X Trail, ale z dopiskiem że modele są niekompatybilne z samochodami z elektryczną klapą bagażnika.

Moje pytania:

- czy w 7osobowych nissanach była fabrycznie montowana roleta tylna bagażnika?

- jaka jest różnica w rolecie dla automatycznej klapy a manualnej? Roleta nie jest połączona z klapa bagaznika.

- czy ktoś wie gdzie można dostać taką roletę?

 

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolety: https://allegro.pl/listing?string=xtrail roleta t32&order=p

Sądząc po zdjęciach wersji 7 osobowej roleta jest standardowa i raczej nie ma nic wspólnego z rodzajem klapy (nie jest z nią w żaden sposób połączona).
Fabrycznie raczej nie było jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Tak, widziałem oferty rolet na allegro, niestety wszystkie mają w opisie informacje, ze nie pasują do samochodów z elektryczna klapa bagaznika. Na logikę, nie powinno mieć to znaczenia, bo klapa a roleta to 2 osobne byty. Dlatego chciałem się rozeznać, czy ktoś miał podobna zagwozdkę.

Sprzedawca odpisał "Jest różnica w wyprofilowaniu rolety oraz w boczkach bagażnika"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafaello007 napisał:

Sprzedawca odpisał "Jest różnica w wyprofilowaniu rolety oraz w boczkach bagażnika"

Ze zdjęć wersji 7 os vs 5 os to nie wynika. Najprościej zamówić i spr. jak nie pasuje odesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...