Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 nie działające radio / nawigacja samoistnie się wyłącza


mc55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem Qashqai J11  2014 rok , w czasie jazdy niekiedy wyłącza się całkowicie radio/nawigacja (gaśnie wyświetlacz) nie da się go włączyć. Niekiedy trwa to przez kilka minut i nagle się włączy , innym razem dopiero rano odpalam samochód i działa normalnie. Ktoś miał taki przypadek ? Nie sądzę raczej że kostka się obluzowała z tyłu radia , nigdy nic nie było rozbierane. Bezpieczniki dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Próbowałeś z poziomu menu NC (bo jak rozumiem masz Connecta) zresetowaś sprzęt do ustawień fabrycznych ? Utracisz wszystkie zapisane wcześniej w navi swoje punkty i ustawienia, ale jeżeli to nie jest kwestia jakichś kostek/łączy, to NC powinien odżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem. Pomogła aktualizacja softu NC (miałem D302) Opisy i plik aktualizacyjny można znaleźć w sieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem taki że od wczoraj nie chce się włączyć. Pobrałem ten update i czekam teraz kiedy mi się załączy. Chyba że sam unit szlag trafił , bo nie wierzę że z tyłu samoistnie wypiął się jakiś kabel albo złącze

 

 

 

Edytowane przez mc55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC55...Nic nowego,przerabiałem to kilka razy w mojej Kaśce z 2014r.Tylko nowy soft wgrywany w serwisie usprawni działanie tego wynalazku Nissana.Z tego co pamiętam z tamtych lat,to w serwisie mówili,że działanie tego wynalazku uwala bluetooth i nie ma na to rady.Są stacje że nic się nie dzieje długie lata,a tak jak u mnie w ciągu 4 lat użytkowania soft zmieniany był chyba z 6 razy...W nastepnej Kaśce podziękowałem za ten wynalazek,założyłem Chińczyka i śmiga już następne 4 lata bez problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Właśnie. Teraz jak będę miał nawigację to tes może bym upgrade zrobił. Ja mam wersję SW D300 i HW 033. Skąd można się dowiedzieć jaki soft można wgrać? Gdzieś czytałem, że dla Pulsara można wgrać D554 i znalazłem strone Boscha gdzie są zip-y pakietów instalacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem na 20 sekund akumulator, connect wystartował, pendrive z 605 i po 52 minutach wgrało się,  

 

DZIĘKUJĘ PANOWIE !

 

Temat do zamknięcia

Edytowane przez mc55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...