Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia na android note e11


Kubae11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam jestem w posiadaniu Nissana Note e11 po lift z fabrycznym radiem 2 din. Zamówiłem https://shopee.pl/product/578409714/11974994963?smtt=0.777193897-1671629028.9

Zastanawiam się czy ktoś już robił coś podobnego i jakie przejściówki będą mi potrzebne, wyczytałem coś o przejściówce kabla antenowego, wzmacniacz i separator radia ? Czy jakieś jeszcze ?

Samochód fabrycznie wyposażony w 6 głośników a przejściówki na aliexpres wiedzę do 4 tylko

Edytowane przez Kubae11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zrobione wszystko ładnie działa tylko fabryczna ramkę musiałem sam przyciąć, chyba że ktoś ma namiary na jakiś zamiennik pasujący do radia z android 7 cali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,
Mam radio android jak w opisie i chce do niego podłączyć fabryczny mikrofon nissan Jak podłączyć mikrofon do radia samochodowego Android
Rozumiem że mikrofon signal i gnd podłączyć do pinu 19/20 w radiu, a pozostałe dwa kable ? Tj. Control signal i microfon vcc orientuje się ktoś ?
IMG20230204155006.thumb.jpg.ad3f5cde35b62bad341f18523d46057a.jpg
Dziękuję za pomoc

Ewentualnie jak ktoś byłby w stanie przetłumaczyć 

- mikrofon signal - to jak rozumiem + dźwięku mikrofonu

- mikrofon gnd - minus dźwięku mikrofonu

- mikrofon Control signal ? - zmostkowac  mikrofon signal żeby był jakby aktywny cały czas ?

- mikrofon vcc - zasilanie mikrofonu tylko gdzie to podłączyć ?

 

Edytowane przez Kubae11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...