Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Ocieranie z tyłu przy zjeżdżaniu z krawężnika

bobroy
 Share

Recommended Posts

Od kilku dni słychać u mnie dziwne dźwięki z tylnego prawego koła, albo z jego okolic. Nie są to stuki tylko jakby ciche jęczenie/ocieranie. Trudno to jakoś opisać. Najbardziej słychać, gdy wjeżdżam tyłem na krawężnik i z niego zjeżdżam. Sądzę, że mogą to być jakieś gumowe elementy, bo raczej nie amortyzator, bo był niedawno wymieniany. Ktoś wie, co to może być?

Nawet przy bębnach?! U mnie z tyłu są bębny.

Za jakieś 600 km, czyli w ciagu miesiąca, planowany jest przegląd po 120 000 km. Powiem, żeby i to mechanik sprawdził.

Guest cornholio78
Nawet przy bębnach?! U mnie z tyłu są bębny.

rozumiem że hamulec bębnowy ma wg Ciebie tak prostą konstrukcję że nie może w nim np obcirać szczęka lub poluzować się jakiś inny element typu sprężynka? :D

Nie wiem, ale skoro tak piszesz, to pewnie tak jest :wink:

• 2 weeks later...
Guest 28Darek
a moze to poduszka mocujaca amorek??

No wlasnie jak to jest z tymi poduszkami mocujacymi - sa dostepne poza serwisem albo czy mozna je zregenerowac jak to jest z poduszkami od silnika ?

ja mam poduszki pod amorki regenerowane za płacilem z wymiana po 140 zeta za sztuke i jak na razie sprawuja sie znakomicie. Choc przejechalem na nich dopiero 10tyś km.

ja mam poduszki pod amorki regenerowane za płacilem z wymiana po 140 zeta za sztuke i jak na razie sprawuja sie znakomicie. Choc przejechalem na nich dopiero 10tyś km.

A gdzie mogę kupić takie regenerowane? A wiesz może ile kosztują nowe? Pewnie trzeba od razu dwie wymieniać, jak amorki, nie?

można wymienic i po jednej szt.

masz namiar www.blonski.fdf.pl zakład maja w Zielonce i zajmuja sie tym juz prawie 20 lat wszyscy moi znajomi tam robia zawieszenie i bardzo sobie chwala.