Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] zewnętrzne lusterka - demontaż


bobroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozmontować lusterko zewnętrzne prawe, ale tak, by nie uszkodzić lustra? Chcę zamontować tam czujnik temperatury. Czy przy ręcznie ustawianym lusterku, jest w nim jakiś otwór, żeby przeciągnąć przez niego przewody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

sorry za wcinkę ale pomyśl jeszcze nad tym miejscem. To około 1m wysokości i często różnica między nawierzchnią , tóż nad nią a tym 1m sięga kilku stopni C. A przecież Ciebie interesuje chyba temperatura mierzona jak najbliżej nawierzchni :roll:? Może lepiej gdzieś pod karoserią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem. Zastanawiałem się nad wsadzeniem tego czujnika w okolicach prawego halogenu, albo gdzieś przy zderzaku od wewnątrz, jednak trzeba będzie przedłużyć przewód do ok. 4-5 metrów. Teraz kwestia czy rezystancja dodatkowego przewodu nie wpłynie na przekłamanie temperaury? Myślałem też żeby czujnik przyczepić jakoś w okolicy małego migacza na błotniku, ale trzeba by go przyczepić chyba do kabli migacza? Kabelek i tak trzeba będzie przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za wcinkę ale pomyśl jeszcze nad tym miejscem. To około 1m wysokości i często różnica między nawierzchnią , tóż nad nią a tym 1m sięga kilku stopni C. A przecież Ciebie interesuje chyba temperatura mierzona jak najbliżej nawierzchni :roll:? Może lepiej gdzieś pod karoserią?

Swiete slowa. IMHO najlepiej w przednim zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że lepiej, ale kurczaki, nie mam kanały, ani podnośnika. Będę musiał kłaść się na ziemi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że lepiej, ale kurczaki, nie mam kanały, ani podnośnika. Będę musiał kłaść się na ziemi :(

Nie masz podnosnika? :shock: Obys gumy nie zlapal ;-) Pojedz sobie do jakiegos centrum handlowego, gdzie jest parking podziemny - przynajmniej bedziesz mial sucho ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam pyanko kolegi jak zdemontować lusterko i niczego nie uszkodzić. Mi jakiś kresty wygiął w druga stronę a mam sterowane elekt. i teraz cała szybka jak dotknę ręka sie rusza w środku a nie reaguje na siłoanik elek. Muszę cośz tym zrobić!!

 

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
Pewnie, że lepiej, ale kurczaki, nie mam kanały, ani podnośnika. Będę musiał kłaść się na ziemi :(

To lepiej wcale nie montuj bo zamontowany w lusterku nie będzie spełniał swojej funkcji. Jak już coś robić to porządnie :) kurczaku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...