Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dopasowanie felg ET20-25 350z


Z33_foto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie felg bo znalazłem fajne 9x18 et20 ale nie do końca wiem czy będą pasować. Wiem tyle ze będą chyba wystawać 1cm na zewnątrz ale to mi specjalnie nie przeszkadza. Nie mam pewności co do tego ile miejsca będzie wewnątrz i czy wszystko tam wejdzie czy będzie brakowało kilku mm. I ewentualnie jakie jest najmniejsze możliwe ET w feldze do zetki żeby wszystko się tam zmieściło na styk. Z tego co wiem ET25 wchodzi na spokojnie ale nie mam pewności co do tego ET20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są szersze niż standardowe firmowe raysy. Więc bez przymiarki będzie to wróżenie z fusów.
Przy standardzie wszystko idealnie siedzi gdy na przodzie masz dystanse 20mm, na tył 25mm, więc et schodzi pomiędzy 5 a 10... tu powinieneś mieć jeszcze wszystko pod błotnikiem, pytanie co z wewnętrzną strona i czy dystansu około 10 nie będziesz potrzebował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 22.02.2023 o 17:17, Z33_foto napisał:

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie felg bo znalazłem fajne 9x18 et20 ale nie do końca wiem czy będą pasować. Wiem tyle ze będą chyba wystawać 1cm na zewnątrz ale to mi specjalnie nie przeszkadza. Nie mam pewności co do tego ile miejsca będzie wewnątrz i czy wszystko tam wejdzie czy będzie brakowało kilku mm. I ewentualnie jakie jest najmniejsze możliwe ET w feldze do zetki żeby wszystko się tam zmieściło na styk. Z tego co wiem ET25 wchodzi na spokojnie ale nie mam pewności co do tego ET20

wejdą : ) normalną masz  8" et 30 ok i można wrzucić dystans do 25mm w twoim przypadku po protu bez dystansu wrzucisz i fajnie będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...