Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak wyłączyć komunikat na ekranie?


comter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

j12. Witam. Jak wyłączyć na stałe komunikat pojawiający się za każdym razem jak się ekran włącza? Jak wyłączyć komunikat głosowy pojawiający się nawet jak navi nie jest włączone:" brak danych kartograficznych....."?

IMG_20230304_195436[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja wylaczenia tego komunikatu jest w ustawieniach. Jesli wylaczysz ten komunikat to automatycznie auto traci lacznosc i w przypadku kolizji, kradziezy,wypadku nie powiadomi automatycznie pomocy (SOS) . Czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Myślałem raczej o stałej zapamiętanej akceptacji jeśli to takie ważne , żeby się nie pokazywał. Mam go dopiero od pary dni i niektóre rzeczy mnie lekko denerwują. ie wiem równiez jak podłączyć telefon z androidem aby mieć gogle i mapy na pulpicie. Podłączam podłączam i nic mi się na ekranie nie pokazuje żeby cokolwiek wybrać

.

 

Edytowane przez comter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo tylko kabel USB dla Androida i Apple Carplay (schowek w podłokietniku). Dołożenie specjalnego interfejsu pozwala gadać bezprzewodowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fruko napisał:

Opcja wylaczenia tego komunikatu jest w ustawieniach. Jesli wylaczysz ten komunikat to automatycznie auto traci lacznosc i w przypadku kolizji, kradziezy,wypadku nie powiadomi automatycznie pomocy (SOS) . Czy warto?

System eCall nie ma nic wspólnego z podłączanym po BT smartfonem. System ma swoją - na stałe wbudowaną - kartę SIM i nie korzysta z komunikacji poprzez smartfon. W czasie wypadku jeśli smartfon leży luzem w aucie, to robi się z niego kupka złomu i nie zdąży poinformować służb. System eCall nie informuje nikogo w przypadku kradzieży samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, thekyle napisał:

Standardowo tylko kabel USB dla Androida i Apple Carplay (schowek w podłokietniku). Dołożenie specjalnego interfejsu pozwala gadać bezprzewodowo.

Pisze o J12. Chodzi mi o nawigację google.Podłączyłem do usb z tyłu i to jest przyczyna, że nie działa? W ustawieniach na ekranie miałem dwie ikonki Apple i android i przełączyłem na android i myślałem, że przez wifi będzie działało. Jaki to jest specjalny interfejs? Czy poza tymi z tyłu i w podłokietniku są jakieś gniazda usb, żeby poza kablem w podłokietniku na te google w nawigacji , mógłbym podłączyć jeszcze pendriva z muzyką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z info w instrukcji tylne gniazda USB udostępniają tylko zasilanie.

Gniazda w podłokietniku służą do połączenia (pendrive, adapter do bezprzewodowego AndroidAuto, itp)  z systemem NC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem   samsunga na iphona z szuflady i bezprzewodowo działa bez żadnych kabelków i i,adapterów czy innych urządzeń. Tylko telefon.

Edytowane przez comter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. J12 obsługuje bezprzewodowo Apple CarCit i niestety tylko po kablu Android Auto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 5.03.2023 o 07:04, fruko napisał:

Opcja wylaczenia tego komunikatu jest w ustawieniach. Jesli wylaczysz ten komunikat to automatycznie auto traci lacznosc i w przypadku kolizji, kradziezy,wypadku nie powiadomi automatycznie pomocy (SOS) . Czy warto?

Komunikat jet strasznie upierdliwy. Ale w jakim miejscu ustawień możną go wyłączyć? Bo serwis twierdzi, ze nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...