Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filtr Paliwa 1,2 DIG-T HRA2DDT


Art93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 
Czy ktoś z obecnych tu wymieniał w Pulsarze 1,2 DIG-T 115 KM filtr paliwa? Próbowałem znaleźć filtr w internecie - nieskutecznie. 
Ceny od 25 do 200 zł, każdy wygląda inaczej. Stąd pytanie czy ten filtr się wymienia i z jaką częstotliwością?
Będę wdzięczny za podesłanie nr OEM lub innych namiarów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr jest zintegrowany z pompą. Dożywotka. Jestem niemal na 100% pewny, że żadnego innego filtra nie znajdziesz. No chyba, że coś jeszcze przed wtryskiem przy silniku jest. Ale ja dość sporo spędziłem na grzebaniu w częściach do pulsara i tam filtra takiego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg ASO filtr dożywotni z "samooczyszczaniem". Część takową mają ale nie mieli jeszcze przypadku wymiany. Też miałem wątpliwości kiedy wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2023 o 14:43, tomkek1912 napisał:

Filtr jest zintegrowany z pompą. Dożywotka. Jestem niemal na 100% pewny, że żadnego innego filtra nie znajdziesz. No chyba, że coś jeszcze przed wtryskiem przy silniku jest. Ale ja dość sporo spędziłem na grzebaniu w częściach do pulsara i tam filtra takiego nie znalazłem.

 

W dniu 11.04.2023 o 10:19, ExploRer napisał:

Wg ASO filtr dożywotni z "samooczyszczaniem". Część takową mają ale nie mieli jeszcze przypadku wymiany. Też miałem wątpliwości kiedy wymienić.

Dziękuję za odpowiedzi.

Faktycznie filtr jest zintegrowany z pompą i mieści się w zbiorniku. Żadnego innego filtru paliwa przed wtryskiem nie ma.

Po dwukrotnym przejrzeniu internetu znalazłem tę część zamienną, która jest zintegrowana z pompą. 725893596_Screenshot_20230406-1149162.thumb.png.62986c36e73649d05d45c657b5af6cd6.pngNa YT dostępne są filmy wschodniej produkcji, na których pseudofachowcy wymieniają filtry w Tiidach. W naszych realiach do wymiany całość z pompą.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę podesłać link do filmików.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...