Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzynia biegów nissan juke


Karolina687
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dziś po diagnozie w ASO (Juke już po gwarancji, rocznik 2016 ,bezyna 1.2, manual, 80 tys) po zgłoszeniu stukania w momencie zatrzymywania się dochodzących spod auta oraz świstów pod maską przy nabieraniu prędkości, zdiagnozowano awarię skrzyni biegów oraz rozrząd do wymiany. Na podnośniku przy kręceniu kołami słychać było stukanie ze skrzyni. Cena w ASO za imprezę z samą skrzynią 18 tys 🤣 czy to możliwe, że przy tak małym przebiegu są problemy ze skrzynią? A może to wada fabryczna tych pojazdów? Może mieliście jakieś problemy ze swoimi? Dzięki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm słyszałem że rozrządy się rozciągają chciałem wymienić bo jakby mi szurało może jestem przewrażliwiony kupiłem zestaw BGA ale powiedzieli że jest

wszystko ok. że łańcuch jest dobry a jeszcze w jukach siadają sprzęgła bo to dwumasa ale o skrzyni może wymiana oleju pomoże bo 18 tyś za skrzynię to

ich chyba po....ło

u siebie wymieniłem poduszki amortyzatora przód bo sprężyna zaczęła strzelać i w skrzyni wymiana oleju świece zapłonowe 110tyś nalatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie przy 100tys. zaczęło chrobotać w skrzyni. Naprawa skrzyni 7,5tys. Do dzisiaj (155tys.) spokój. Dopiero po zakupie wyczytałem, że jeśli chodzi o te skrzynie to nie jest kwestia czy się zepsuje tylko kiedy. Powodzenia ze znalezieniem zakładu, który Ci to zrobi. ASO bym sobie odpuścił i zamianę z rozbitka też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...