Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Znalazłem to na Allegro


Gość jurgenik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając strony producenta znalazłem to:

 

http://www.grupauto.com.pl/promocje.htm

 

Niestety nie ma ceny oryginału ale przypuszczam, że musi kosztować majątek.

Może ten program jest jakoś magicznie zabezpieczony np. fizycznym kluczem takim wpinanym w LPT albo COM a facet na allegro tylko nośnik sprzedaje - 2 CD za 30 zł to niezła przebitka.

Miał ktos z tym softem do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

panowie ...

może to wersja z crakiem przecież nie napisze facet na allegro

wercja piracka.... a skoro sprzedaje to powinna działać

 

A moze warto zapytac producenta i sprzedawce jak to wyglada technicznie. Czy jest dodatkowe zabezpieczenie tego typu?

 

procucent napewno nie napisze że nie ma

i jak pan chce to prosze sobie skopiować

 

a może zróbmy ściepe i weżmy na próbe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć! Witam wszystkich nismo! Mam pytanie czy ktoś kupił ten program i przetestował go? Nie wiem czy warto go kupić? Co o nim sądzicie? Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seba7207

Wydaje mi się że jak coś jeszt do wszystkiego to jest do niczego. Sprawdźcie ile zajmuje oprogramowanie do samej Almery (przyklejone na samej górze). Prawie 500MB, a tu prawie do wszystkich modeli. Przypuszczam, ze kiszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam tylko tyle powiem, że jak pojechałem do pana elektryka skasować błąd od NATSa to musiałem z jego warsztatu jechać na lawecie do ASO i kosztowało mnie to ... !!!!!!!!! A pan elektryk oczywiscie podłączył się z uniwersalnym oprogramowaniem. Na początku nawet zademonstrował mi ile to on ma marek samochodów "panie ja nawet audi i bmw mogę serwisować". A ja głupi sie zgodziłem żeby mi grzebał w moim autku!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...