Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bluetooth+wymiar opon


kaczy888
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich;)

Od niedawna w sumie wczoraj jestem właścicielem t31 2.0 

Chciałem zapytać czy z fabrycznym radiem jest możliwość poczatować co z odtwarzaniem MP3 tel czy coś takiego czy d*pa i tylko dzwonienie na głośnomówiącym zostaje?

Wiem że temat był wałkowany ale znalazłem stare posty więc chciałem odświeżyć troszeczkę.

No i pytanie nr dwa,mam kółka 16,trochę małe wielki Bałon,co byście tak naprawdę polecali jakie koła założyć żeby był i komfort i trochę większe kółko,pewnie kiedyś będę chciał iść w deseń at bo mieszkam w górach

Pozdrawiam i napewno do usłyszenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia się nie wypowiem, natomiast jeśli o koła chodzi, to X seryjnie chyba wychodził z 17, mały przykład: https://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/rial-kodiak-7-00x17-5x114-30-et40-00#44780144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie kolego;)tak właśnie dogrzebalem się do letnich gum I są rzeczywiście na 17,mimo że wszystko dzięki za odzew;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczy888jeden problem, jeden temat, taka dygresja na przyszlosc

swietnie dzialaja 255X55X18, mam takie u siebie ale jesli masz felgi 16" to ich zmiana bedzie stanowila spory wydatek,
jesli bedziesz chcial na te swoje 16" felgi zalozyc jakis niski profil to jazda nie bedzie komfortowa, poczujesz kazdy kamien

IMG-0893-2.jpg


co do radia, to w schowku (podlokietnik) masz gniazdo 'jack'a' do ktorego mozesz podpiac jakis odtwarzacz a na radiu wybrac opcje
(przynajmniej u mnie tak jest, Clarion PN-3000P, radia fabryczne byly rozne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde patrzyłem ale nie wydaje mi się żebym widział tam cokolwiek,gdyby tak było to by rozwiązywało każda bolączkę:D ale myślę że jeśli nie będzie to pójdę w transmiter bo w sumie robią teraz takie ładne zmyślne że nie wygląda to tak obrzydliwie jak parę lat temu,bardziej połączenie ładowarki z transmiterem a nadal będę korzystać z zestawu głośnomówiącego więc jest to dość spoko opcja.

Gdyby ktoś miał takowa zastosowana to chętnie zgarne opinie na temat polecanych transmiterów,a co do opon na lato mam17,wyglądają już lepiej nie pamiętam jaki tam profil ale chyba60/55?

Co do opon,na zimę mam 16 i zastanawiam się nad zmianą na jakieś 17 albo zostanę na 16 i ogarnę gumy jakieś at/rt tylko chciałem zapytać jak takie gumy funkcjonują w zimę?W planach będę też miał w planach zrobienie lifta,a no i zapomnialem.dodac,mieszkam w Norwegii,wiesz czasem tu zima mocniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat.

Kolego kaczy888 proszę abyś na przeszłość w jednym wątku poruszał jeden temat/problem.

Jak jest wiele zagadnień to robi się bałagan w odpowiedziach i potem trudno takie wątki podpinać pod inne.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...