Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tajemniczy guzik przycisk


Filip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do Was małe pytanie. Odkryłem ostatnio tajemniczy guzik - przycisk i chciałbym zapytać czy ktoś się z takim czymś spotkał w swoim samochodzie.

Nie mam możliwości zapytania poprzedniego właściciela co to takiego i do czego służy. Przewody idą gdzieś w wiązkę i nie śledziłem jeszcze dokąd (o ile będzie taka możliwość).

Przycisk jest przyklejony do plastiku deski niedaleko gniazda diagnostycznego. Przy naciskaniu nic zauważalnego się nie dzieje.

Guzik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak dołożony przycisk antyzłodziejski, trzeba nacisnać aby uruchomić. Kiedyś bardzo popularne zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewam. Tylko... dlaczego nie muszę go używać? :)

Postaram się wyśledzić dokąd zmierzają przewody od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc... ciężko stwierdzić czy jest odłączony. Nie wiem za bardzo czego szukać aby zaleźć jakiś punkt włącz/wyłącz jakąś kostkę itp aby przy okazji nie nakombinować czegoś. Dołączam zdjęcia, które byś może są elementem tego "systemu". Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat proszę o informację. Czy może to być powiązane z Chelenger'em czy coś osobnego/dodatkowego?

IMG_1717.jpg

IMG_1716.jpg

IMG_1714.jpg

A apropo chelengera (jeśli mogę przy tym poście). W jakiej pozycji przełączniki są załączone a w jakiej wyłączone? W stronę cyfr są załączone czy wyłączone? I czy wszystkie chelenger'y z 5 przełącznikami mają te same funkcje? Bo ciężko było mi wyszukać instrukcję montażu dokładnie do tego modelu.

IMG_1741.jpg

IMG_1713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...