Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sportowy lewarek biegów.


t0masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś w prosty sposób wytłumaczyć co daje taki lewarek. Z tego co wiem to niby jest szybsza zmiana biegów, ale dlaczego? Jak znam życie to zawsze coś za coś. Gdyby to faktycznie działało to pewnie w serii już by to było. Bo szkoda wywalic kasę za kawalek czarnej rurki która nic nie przyspieszy mojego Nissana.

 

http://www.maxima.org/modules.php?name=STS

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasy nie musisz wydawać bo wystarczy brzeszczotem uciąć seryjny......... da ci to to, że skok będzie krótszy i będziesz mógł szybciej zapinać kolejne biegi, ale będzie to mniej wygodne niż w przypadku seryjnego drążka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo większość seryjnych elemntów jest zrobiona tak żeby każdy emeryt umiał się tym posłogiwać...

 

Dla tych któzy mają większe wymagania ulepsza się neiktore podzespoły, tak oto powstał mojego wykonania shortshifter, dzięki niemu o jakieś 60% zredukowałem ruch lewarka potrzebny do zmiany biegów co się wiąże z krutszym czasem potrzebnyn na zmiane a ponadto wyeliminowałem problem z nietrafianiem w stanie "Stresu" w Trujkę.

 

Taki mi to wyszło:

galeczka1.jpg

galeczka2.jpg

 

Więcej na tego temat tutaj: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ht=shortshifter

 

Ps. po przez zastosowanie rurek zdecydowanie zredukowałem mase tego stalowego pręta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Hmmmm wielkie dzieki. Już wszystko wiem. Na poczatek skrucę orginał bo w mojej Maximie QX jest naprawde doś długi. A jeśli mnie to nie zadowoli to kupię jakąś używke i pobawię sie troszke w garażu.

Pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Akurat w tym przypadku dzwignia jest dłuższa, zeby nie trzeba było gdzieś daleko od kierownicy sięgać, i przy tym skok bardzo zredukwoany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aczkolwiek wizulanie, to drażek w P10 wygląda jak z Ikarusa :) Po obcięciu jest lepiej, ale jak ktoś ma daleko odsunięty fotel, to trudno wrzucić "piątkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aczkolwiek wizulanie, to drażek w P10 wygląda jak z Ikarusa :) Po obcięciu jest lepiej, ale jak ktoś ma daleko odsunięty fotel, to trudno wrzucić "piątkę".

To wtedy powinien zamontować oryginał z Ikarusa.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...